Özdilek İş Başvurusu

Özdilek faaliyetlerine 1983 yılında Bursa’da kurmuş olduğu Bursa Alışveriş Merkezi mağazasıyla perakende sektörü üzerine satışlarına başlamış olup, günümüzde dev bir ev tekstili ürünleri üreticisi ve satıcısı adı altında başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmenin gururunu yaşamaktadır. Günümüzde İzmir, Bursa, Yalova, Bursa Geçit, Afyonkarahisar, Antalya, İstanbul, Kocaeli ve Eskişehir olma üzere 9 farklı alışveriş merkezi bulunan dev bir markadır. Bunların yanı sıra, Bursak Kaplıkaya, Ataevler, Özlüce, Gürsu, İnegöl ve Gemlik olmak üzere 6 Hipermarket, 54 Ev Tekstili Mağazası ve 3 farklı büyük departmana sahip mağazası ile faaliyetlerini başarılı bir şekilde müşterilerine ulaştırarak insanların kaliteli ve güvenli ev tekstili ürünleri kullanmasına olanak sunmuştur. Aynı zaman’da toplam’da 7.000’e yakın personel kadrosu sayesinde Türkiye’nin en prestijli ve marka değeri en yüksek 100 marka arasında yer alması da kalitesinin ne denli bir yapıda olduğunun göstergesidir.

Yerli ve yabancı tüm ev tekstili ürünlerinin satışa sunulduğu modern mağazalarında Market, Kafe, Restoran, Mağaza, Çocuk Odası, Starpark adı verilen çocuk oyun parkı gibi birçok aktivite alanına sahiptir. Sektöründe aranılan ve ihtiyaç duyulan tüm ürünler geniş ürün yelpazesinde bulunduran Özdilek, modern bir alışveriş merkezi konseptine sahip başarılı bir marka olma olunda faaliyetlerine devam etmektedir. Binlerce kişiye istihdam sağlayarak marka değerini yüksek tutan Özdilek, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılar sunarak destek olmaktadır.

Özdilek İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Yalova Yolu 4. Km BURSA

Özdilek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özdilek firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özdilek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. atilla demirtas dedi ki:

    ascıyım ış arıyorum merınos halıda caliştim

  2. Maksut kul dedi ki:

    Slm ben mayalı yapıyorum gökdere oturuyorum eleman ariyormusunuz daha önce iki yerde çalıştım biri devreti diyer madımak durumdan dolayı anlaşamadık şuan ışığım eyer elemana ihtiyacınız olursa beklerim hayırlı günler 0531 719 0394

BİR YORUM YAZ