Özden OSGB İş Başvurusu

Özden OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) 2005 yılında İstanbul merkezli olarak iş güvenliği danışmanlığı üzerine kurulmuş tecrübeli ve tamamen kaliteli bir kadro doğrultusunda faaliyetlerini başarılı bir şekilde günümüze kadar sürdürmenin gurunu yaşamaktadır. 7 yıl boyunca bu alanda Türkiye’ye hizmetlerini kesintisiz bir çalışma faaliyeti ile sürdüren Özden OSGB, 2012 senesinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yüksek bir mecraya layık görülerek iş güvenliği danışmanlığından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetki verilmiş ve bu alan faaliyet görebilmesi için tüm desteği sağlamıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde hedeflerinden şaşmadan yasal zorunluluk sınırları içerisinde faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Özden OSGB, Türkiye’de iş kazalarının minimum seviye indirilmesini ve aynı zaman’da insanların toplumsal birer eğitimli iş potansiyeline uyum sağlamalarını hedeflemektedir.

Türkiye’de bulunan yaklaşık 400 Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi’nden sadece biri olan ve bu alanda liderlik koltuğunu zorlayan Özden OSGB, müşterilerinin daima yanında olmuş ve kendilerine en kaliteli ve en kullanışlı ürünleri kullanmalarında büyük rol oynamıştır. Birçok inşaat firması tarafından ilgi ile tercih edine Özden OSGB, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur. Güler yüzlü ve pratik personel kadrosuyla bu alanda kaliteyi insanlara sunmanın mutluluğunu yaşayan marka, günümüzde 100’den fazla şirket kuruluşun tüm iş güvenliği ve iş sağlığı hizmetlerini kapsayan faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Bünyesinde birçok personele istihdam sağlamasının yanı sıra aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek veren bir marka değerine sahiptir.

Özden OSGB İletişim Bilgileri
Adres; Çanakkale Cad. Soner Sok. No: 13 Ümraniye / İstanbul

Özden OSGB Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özden OSGB firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özden OSGB insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ