Özdemir Boru İş Başvurusu

1980 yılında Zonguldak’ta profil ve çelik boru üretimi üzerine kurulan Özdemir Boru, bu sektöre dayalı olarak faaliyetlerini günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdüren öncü markalar arasında yer almaktadır. Birçok çap genişliğinde profil ve çelik boru üretimi sağlayan Özdemir Boru sürekli ürün yelpazesine farklı ürünler katarak müşterilerinin tüm siparişlerini ve ek isteklerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. Üretimlerini sıcak ve soğuk haddelenmiş üretim malzemeleri üzerine gerçekleştiren marka yıllardır göstermiş olduğu başarılı faaliyetlerini günümüzde modern teknolojinin en üst modelini kullanarak ve iyi bir takipçisi olarak gelişen dünya teknolojisini daima benimsemiştir. Üretim yelpazesinde oval ve elips borular, dikdörtgen ve kare profil çeşitleri, sanayi boruları, iskele boruları ve daha birçok çeşit üretim çeşitliliğine sahiptir.

Türkiye’de prestijli bir yere sahip olan Özdemir Boru, aynı zaman’da birçok dünya ülkelerine de hizmet veren öncü bir marka rolündedir. Günümüz tarihinde Yunanistan, Belçika, Angola, Dubai, Hollanda, İspanya, İngiltere, Senegal, İrlanda, İtalya ve Almanya gibi birçok ülkeye hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İthalat ve ihracat konusunda dünya ülkelerine sunmuş olduğu hizmetlerden memnun kalan yurtdışı müşterileri daima ilgi alanlarına girmiş olup, tercih sebebi olmuştur. Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite standartları içerisinde üretimlerini gerçekleştiren Özdemir Boru, bünyesinde istihdam sağladığı birçok personel ile ülke ekonomisine de destek veren dev markalar arasında yer almaktadır.

Özdemir Boru İletişim Bilgileri
Adres; Bölücek Köyü Çevrik Çayı Mevki, Ereğli Zonguldak

Telefon: 0(372) 323 5800 (5hat)
E-Mail: info@ozdemirboru.com.tr

Özdemir Boru Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özdemir Boru firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özdemir Boru insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ