Özcanlar Tekstil İş Başvurusu

1974 yılında İstanbul’da kurulan Özcanlar Tekstil günümüzde Türkiye’nin önde gelen tekstil fabrikaları arasında yer almaktadır. 42 yıllık sektör tecrübesine sahip olan marka Çerkezköy Organize Sanayi’de bulunan yaklaşık 366.000 m2 alanlık dev tesislerinde elyaf, kumaş ve daha birçok entegre fason üretim işlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Tamamen entegre bir tesis halinde işleyen Özcanlar Tekstil, sektöründe köklü ve kendini kanıtlamış dev bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren bir altyapıya sahip olan Özcanlar Tekstil, daima müşterilerinin mutluluğunu düşünerekten kaliteli ve özverili bir şekilde aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı sürdürdükleri bu iş potansiyeli içerisinde kendi bünyesinde barındırdığı AR-GE ve ÜR-GE birimleri sayesinde Türkiye’nin tekstil sektörü üzerine başarılı bir grafik sergileyerek daima modern ve yenilikçi üretimler ortaya koymuştur. Uzman tasarımcıları tarafından sürekli dünya trendlerini yakından takip eden personelleri sayesinde insanların daha şık ve daha kaliteli ürünler kullanmasını sağlamıştır. Türkiye’de ki iç pazarda göstermiş oldukları üstün başarı işleyişinden sonra Avrupa kapılarını aralayan dev firma Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine ihracatlarda da bulunmuştur. Müşterilerinin siparişlerine karşın daima hızlı ve etkin bir rol oynayan Özcanlar Tekstil bu alanda başarısının sırrını müşterilerinin memnuniyetinde saklı olduğunu kanıtlamıştır. Birçok kişiyi istihdam ettiren marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkıda bulunan bir kuruluştur.

Özcanlar Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Yıldırım Beyazıt Mah. Çerkezköy O.S.B. 28.Sokak No:2 59500 Çerkezköy – Tekirdağ

Özcanlar Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özcanlar Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özcanlar Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. tural dedi ki:

    tural akay sizinle calışmak istiyorum 3 yıllık forklift oporotoyum

  2. ahmet dedi ki:

    29 yasındayım orgu yada kuru bolumde calısmak ıstıyorum hem meslek bakımında hem sevdıgım ıs bakıımından calısmak ıstıyorum yardımcı ollursanız sevınırım 2 aydır ışsızım kızılpınard oturuyom tşkler

BİR YORUM YAZ