Özbeyoğlu İş Başvurusu

Saraçoğlu Kuruyemiş ilk olarak Hacı Mehmet ve Mahmut Saraçoğlu tarafından 1950 yılında Samsun’da bulunan Gazi Caddesi’nde dükkanlarında elde etmiş oldukları kuruyemişleri toptan ve perakende satış usulu ile satarak faaliyetlerine başlamıştır. 5 yıl içerisinde kazandıkları tecrübe ve müşteri kiltesine dayanaraktan 1955 senesinde Beyoğlu Kuruyemişçisi adı altında yeni mekânlarının açılışını gerçekleşmiştir. Akabinde 1980 yılında Ferudun, Adnan ve Süleyman Saraçoğlu’nun marka bünyesine katılmasıyla daha da gelişim sağlamış, markanın üretim, pazarlama ve toptan satış alanlarında büyük bir gelişme sağlayarak günümüzde büyük bir marka olmalarının temellerini bu sene içerisinde atmışlardır. 1990 senesinde Gülsan Sanayi Sitesi’nde yer alan yeni imalathanelerinde devam ettikleri istikrarlı çalışmalar sonucunda çok kısa bir zaman’da Samsun’dan başladıkları bu yol tüm Karadeniz Bölgesi’nde büyük bir marka olmalarını sağlamıştır.

Gelen yoğun talepler ve müşteri memnuniyetinden sonra Saraçoğlu 2000 yılında Samsun Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan 4.000 m2 alana sahip kapalı fabrikasının açılışını gerçekleştirerek ürün üretim gamını yükseltmiş ve büyük bir marka olma yolunda ilk adımını gerçekleştirmiştir. Kurulduğu günden bu yana taze, kaliteli ve hijyenik ürünleri ile müşterilerinin ilgi odağı olan marka, buna takriben sürekli tercih edilmiştir. Günümüzde tüm Türkiye dahil, Avrupa pazarında da adını sıkça duyuran Saraçoğlu 2005 yıllarına doğru isim değişikliğine giderek Özbeyoğlu şirket adını alarak başarılarını bu isim altında sürdürmeye devam ettirmektedir.

Özbeyoğlu Kuruyemiş İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Yaşardoğu Caddesi No:38 55330 Samsun

Özbeyoğlu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özbeyoğlu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özbeyoğlu insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ