Özbelsan İş Başvurusu

1979’da merkezi Ankara olarak kurulmuş, EKMEKSAN A.Ş adıyla 20.000.000 TL sermayeyle kurulan şirket; 1983 yılında değişen tüzük ile birlikte şirketin adı ÖZBELSAN A.Ş olmuş ve merkezi de Sivas olarak değişmiştir. Günümüzde 1700’den fazla çalışanı ile birlikte Sivas Belediyesi’nin en büyük işletmelerinden birisidir. Ekmek ve unlu mamulleri, hazır beton ve ürünleri, ahşap ürünlerinin üretimi ile yol, konut, kaldırım inşaatları, şehir temizliği, çevre düzenlemesi gibi işleri büyük bir özenle yürüten ve binlerce kişiye iş veren öncü bir kuruluştur. Kalite Yönetim Sistemi, Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Çevre Yönetim Sistemi, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Karayolları İle Tıbbi Atık Taşıma Aracı Uygunluk belgelerine sahip olan şirket tüm bu ürün ve hizmetleri kalite standartlarına uygun şekilde yapmaktadır.

Şirketin vizyonu ileri teknolojileri de kullanarak ürün ve hizmetler sektöründe ve bölgesinde lider, alanında yol gösteren, dünyada ise saygın bir şirket olmaktır. Bunun yanında misyonları teknolojik gelişmeleri hızlıca takip eden, kurumsal ilkeleri doğrultusunda müşteriler ve çalışanların da desteğiyle sürekli büyüyen ve gelişen bir Sivas için yürümektir. ÖZBELSAN A.Ş sorumluluk, güvenirlilik, verimlilik, şeffaflık, yenilikçilik ve esneklik gibi değerlere son derece önem veren bir şirkettir. ÖZBELSAN kaliteye verdiği önemi iş sağlığı ve güvenliği, müşteri memnuniyeti, çalışanlarına eğitim, teknolojik gelişmeleri takip gibi konularda yaptığı çalışmalarıyla apaçık ortaya koymuştur. Böylece sürekli gelişmeyi hedeflemiş bir şirkettir.

Özbelsan İletişim Bilgileri
Adres; Şeyh Şamil Mahallesi Emirpaşa Caddesi No: 76/1 SİVAS

Özbelsan Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özbelsan firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özbelsan insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ