Özbekistan İş Başvurusu

Türkiye’de yaşanan olaylardan ötürü son zamanlarda işsizlik oranı gittikçe yükselmekte olup, alınan maaşlar aile bütçesini karşılamadığından vatandaşların farklı düşünceleri doğrultusunda çeşitli dünya ülkelerine akın ederek iş imkânları üzerine kendileri için çalışabilecek bir yer aramaktadırlar. Bu ülkelerden biride Özbekistan’dır. Türk insanlarının son 2 yıl içerisinde Özbekistan’a giderek burada çeşitli iş imkânı üzerine çalışmaktadırlar. Son yıllarda birçok ülke tarafından yatırım yapılmakta olan Özbekistan işçi alımı üzerine de Türkiye’den birçok personel istihdam etmektedir. Hem maaş hem de hayat koşullarının oldukça uygun olduğu bu ülkenin birçok şehrinde iş bulmak oldukça kolay bir durumda seyir göstermektedir. Özellikle’de tekstil ve inşaat alanına dayalı birçok işçi alımı yapmakta olan Özbekistan, özellikle de Türkiye’den birçok personel istihdam etmektedir.

Birçok alanda iş bulabileceğiniz Özbekistan’da yüksek maaş ve sosyal haklar Türkiye şartlarına göre daha yüksek ve vergi konusunda oldukça düşük bir ülkedir. Türkiye’den birçok kişinin gidip iş olanakları üzerine istihdam gördüğü bu ülkeye, gitmek isteyen çok sayıda insanın sorularına bir nevi cevap olacağız. Özbekistan yurtdışı iş imkânları alanında en çok ilan veren dünya ülkeleri arasında yer edinmiştir. İşçi alımının ve maaşların yüksek olması gibi aynı zaman’da bu işçilere tabii tutulacak birkaç önemli prosedürde çalışmak isteyen kişilerin önüne çıkmaktadır. Bunlardan bazıları ve en önemlileri mesleği ve eğitimli çalışanların kabul edildiği bir mülakatın gerçekleşeceğini bilmeniz gerekmektedir. Örneğin tekstil alanında çalışmak için gidecekseniz eğer bu sektör hakkında en az %70’lik bir bilgi birikiminizin olması gerekmektedir. Aksi takdirde zanaatı olmayan işçi adayları kabul edilmemektedir.

ÖZBEKİSTAN İŞ BAŞVURU FORMU HAKKINDA BİLGİ
Özbekistan iş başvuru formu tamamen sizin ne kadar temkinli olduğunuza bağlı olarak kabul edilen form aşamasıdır. Bu formlara ulaşabilmek ve Özbekistan’da çalışmak isteği için öncelikle çalışma izni için gerekli belgeler ve diğer evrakların kusursuz ve eksiksiz bir şekilde hazır olması gerekmektedir. Web sitemiz aracılığı ile birçok insan kendi işine uygun iş ilanlarından faydalanarak Türkiye veya başka ülkelerde çalışmalarına başladı bile. Özbekistan’da bulunan firmalara iş başvurusu yapmak için ; http://www.isbasvurusu.com.tr/tag/ozbekistan-is-ilanlari Diğer ülkeler için ; http://www.isbasvurusu.com.tr/category/yurtdisi linklerine tıklayabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. rasim dedi ki:

  merhaba ben rasim akpınar inşaat kalıpcıyım aynı zamanda kepce yükleyici oparatörüyüm

 2. Murat dedi ki:

  zbekistanda çalışmak istiyorum ne iş olursa yaparım kamyon şöförüyüm tekstildede çalıştım beton miksari kamyon kullanırım daha önce türkmenistan rusya belçika hollan da çek cumhuriyetindede çalıştım

 3. ömer dedi ki:

  halı dukuma ustası

 4. ayhan yapar dedi ki:

  25 senelik agırvasıta şöförüyum bekarım yurt dışında calışmak istiyorum

 5. turgay oktay dedi ki:

  slm tahar ve işbağ ustasıyım yurt dışında iş aramaktayım 21 yıllık tecrübe sahibiyim turgay oktay

 6. turgay oktay dedi ki:

  s a tahar ve işbağ ustasıyım yurt dışinda iş arıyorum 21 yıllık tecrübe sahibiyim

 7. MUSTAFA KENAR dedi ki:

  35 yıl ELEKTİRİK MÜHENDİSİYİM ÖZBEKİSTAN DA ÇALIŞMAK İSTİYORUM SAYGILARIMLA TEL:+90 535 270 14 67

BİR YORUM YAZ