Özateş İş Başvurusu

Özateş Limited Şirketi 1958 yılında inşaat alanına dayalı olarak hizmetlerine başlamış olup, 58 yıllık bilgi ve deneyimleri sayesinde her zaman tercih edilen bir marka değerini kazanmıştır. Kaliteli ve sağlam bir temel üzerine inşa edilen dev marka, 52 kişiden oluşan profesyonel ve alanında uzman kadrosu ile Türkiye’nin yanı sıra aynı zaman’da dünyanın da en güvenilir ve en kaliteli ürün yelpazesine sahip öncü markası olarak bilinmektedir. Bünyesinde barındırdığı kalite ürün gamı ve hızlı ürün teslimat işleyişinden ötürü müşterileri tarafından sürekli tercih haline gelmiş olan Özateş, güvenin ve kalitenin kısa sürede adresi olmuştur. Dünya’nın ve Türkiye’nin sektöründe bölge bayiliği bulunan ve aynı zaman’da distribütörlüğünü yapan öncü ve güvenilir markası olarak faaliyet göstermektedir.

Hedefleri arasında insanların daha güvenli ve daha kaliteli bir malzeme ile ihtiyaçları doğrultusunda gösterecekleri faaliyetlerde uygun bir çerçeve içerisinde sürdürmelerine olanak tanımaktadır. Müşterilerinin istediği doğrultuda ürün tedarik hizmeti ve aynı zaman’da satış sonrası destek hizmeti ile ilgi ve tercih edilen marka unvanına erişmiştir. Daha büyük bir marka olma yolunda ilerleyen Özateş, sermayesine ve kazandığı ciro miktarını sürekli çeşitli ürün gamına yatırım sağlayarak daha prestijli ve tanınan bir marka olma yolunda başarılı bir şekilde ilerleme arzusundadır. 3.000’den fazla ürün gamına sahip şirket, birçok kişiye istihdam sağlamakla birlikte aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olan bir markaya sahiptir.

Özateş İletişim Bilgileri
Adres; Ceyhan Yolu Üzeri Girne Bulvarı No: 203/A Seyhan / ADANA

Özateş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özateş firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özateş insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ