Özata Tersanesi İş Başvurusu

1985 yılında İstanbul’un Tuzla ilçesinde kurulan ÖZATA Tersanesi, bu alana dayalı çalışmalar sergileyen firmalar arasında en çok tercih edilen ve müşterileri tarafından sürekli ilgiyle karşılanan günümüzdeki dev Tersanecilik markası olarak faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. 1985-2002 çalışma yılları sonrasında Tuzla’daki iş sahasında gelen iş potansiyeline yetersiz kalındığından ötürü 2002 senesinde firma kurucu Özdemir ATASEVEN tarafından Yalova’nın Altınova Bölgesi’nde bulunan büyük bir arazi üzerine yatırımlar sağlanarak burada ki yeni tesisine kavuşmuştur. Toplam’da 60.000 m2 alan üzerine kurulu yeni dev modern tesislerinde, Tuzla bölgesindeki edindikleri tecrübe ve aynı zaman’da müşteri referansları ile birlikte kısa sürede büyüyerek faaliyetlerini kaldığı yerden profesyonel bir şekilde sürdürmeye devam etmiştir.

Yeni modern mimari tesislerinde en son teknolojiye dayalı cihazlar eşliğinde tam donanımlı bir durumda faal hale geçen marka mega yatlar, yatlar, özel maksatlı kullanıma dayalı arama kurtarma botları, Karbon fiber özellikli gövdeli katamaran feribotları ve yolcu taşıma gemileri gibi birçok ürün yelpazesine sahip bir şekilde üretimlerini sürdürmektedir. Aynı zaman’da yıllık baz oranında 20.000 tondan fazla çelik işletme kapasitesine sahip olan ÖZATA, deneyimi ve profesyonel iş gücü sayesinde dünya standartlarına uygun bir halde 30.000 DWT derecesine kadar gemi inşa faaliyetine sahip öncü bir markadır. Türkiye’nin yanı sıra dünya pazarında da birçok müşteri kitlesine sahip olan firma, bünyesinde bulundurduğu birçok profesyonel personeline istihdam sağlayarak Türk ve dünya ülkelerinin ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Özata Tersanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hersek mah. Hersek sok. No: 65 Altınova / 77700 Yalova

T. +90 226 461 24 96-97-98 (pbx)
F. +90 226 461 24 99
M. info@ozatashipyard.com

Özata Tersanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özata Tersanesinde kariyer yapabilirsiniz. Özata Tersanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ