Özaltın İnşaat İş Başvurusu

Özaltın Holding tarafından 1965 senesinde Türkiye’ye inşaat alanına dayalı hizmetler sunmak adıyla kurulan Özaltın İnşaat, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat alanında kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ile birçok kişiyi konut sahibi yapmış ve aynı zaman’da birçok devlet kamu ve özel sektöre dayalı markaların modern mimari yapılarını tamamlamıştır. 1965 senesinden bu yana hem yurt içi hem de yurtdışında birçok başarılı projeye imza atarak Türk inşaat sektörünün gururu olarak bilinen Özaltın İnşaat, aynı zaman’da holding’in ana faaliyet alanını oluşturan grup şirketidir. Faaliyetleri içerisinde baraj, otoyolları, köprü, fabrika binaları, turizm alanına dayalı oteller ve tatil köyleri gibi birçok inşaat alanına dayalı farklı projelere imzasını atmıştır.

Ulusal ve uluslar arası inşaat alanında göstermiş olduğu büyük başarılar neticesinde Türkiye’nin öncü firmaları arasında yer almaktadır. En son teknolojiyi sürekli bünyesine katarak daha da gelişim sağlamak amacıyla yapmış olduğu yatırımlar sayesinde sektöründe kalıtsal bir yapı içerisinde sağlam temeller oluşturmuş ve müşterilerinin daima takdirini kazanmıştır. Çağdaş, yenilikçi ve modern yapıların inşasını tamamlayarak insan hayatını kolaylaştıran yapılar sayesinde kişilerin daha güvenli daha konforlu ve daha rahat yaşamaları adına başarılı projeler sunmuştur. Türkiye ve birçok dünya ülkesinde göstermiş olduğu faaliyetler ile sürekli anılan bir marka olarak değerini sürekli yükseltmiş olup, bünyesinde birçok kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek olmuştur.

Özaltın İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Etiler, Nispetiye Cad. Bahtiyar Sok. No: 7, Beşiktaş İstanbul

Özaltın İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özaltın İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özaltın İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ