Özak Turnike İş Başvurusu

1974 yılında Kocaeli ilimizde kurulan Özak Turnike, Türkiye’nin turnike üretimi üzerine faaliyet gösteren ilk firması olarak günümüzde lider konumda olan öncü bir markasıdır. Yüksek uzmanlık düzeyi ile üretmiş olduğu Turnike ürünlerinin yanı sıra, aynı zaman’da Geçiş Teknolojileri üzerine de birbirinden farklı ürün yelpazesi üretimlerini sergileyen dev bir marka rolündedir. Özak Turnike toplam’da 9.600 m2 kapalı alan üzerine kurulu tesisleri içerisinde sürdürdüğü faaliyetlerinin yanı sıra, aynı zaman’da faal durumda kullanmakta olduğu 14.000 m2 açık alana sahip dev bir tesis üzerinden faaliyetlerini sergilemekte. Günümüzde dünya üzerinde bulunan yaklaşık 80’dan fazla ülkeye ürünlerinin ihracatını sağlayan Özak Turnike, geniş ürün yelpazesi içerisinde araç ve yaya geçiş kontrolleri üzerine teknolojik sistemler içermektedir.

Zengin bir referans ağına sahip olan dev markanın ihracat yapmış olduğu Uzak Doğu, Asya, ABD, Arap Yarımadası, Rusya, Ortadoğu ve birçok Avrupa ülkesi yer almaktadır. Özak Tekstil, tüm yatırımları korumacı çevre ve insan kaynağına dayalı teknolojinin bilinci ile sağlamakta olup, değerlerine ve misyonuna uygun bir şekilde hareket etmektedir. Kurulduğu günden bu yana birçok ülke ile çalışmalarına sürdüren Özak Tekstil, bu alanda lider ve öncü bir marka olmasıyla tanınan ve en çok tercih edilen unvana sahip. Bünyesinde binlerce personel istihdam eden Özak Tekstil, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça katkı sağlayan dev bir markadır.

Özak Turnike İletişim Bilgileri
Adres; Çuhane Caddesi No: 130 Köseköy / Kartepe Kocaeli

Özak Turnike Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özak Turnike firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özak Turnike insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ