Özak Tekstil İş Başvurusu

Özak Tekstil 1985 yılında Akbalık Ailesi tarafından İstanbul’da kurulmuş bir tekstil firması olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu ilk tarihlerde denim ve no-denim özelliği taşıyan kumaş türlerinden üretim sağlanmakta olan kıyafetlerin imalatı üzerine çalışmalar sergileyen Özak Tekstil, aynı zaman’da yeni olmasına rağmen o tarihlerde yurtdışına günlük giyim sektörüne hitap eden kıyafet sevkiyatları yapmıştır. Üretmiş olduğu ürünlerin kumaş türü %30 no-denim, geri kalan %70’lik bir pay ise denim kumaş türünden elde edilen kıyafet ürünleri üzerine faaliyet gösterilmiştir. Kurulduğu tarihe dayalı ilk 5 yıl içerisinde oldukça yüksek bir üretim ve kalite performansı sergileyen şirket, marka değerini yükseltmiş ve yerel olarak en çok tanınan şirket unvanına sahip olmasına olanak tanımıştır.

Kuruluşunu ilan etmesiyle çok kısa bir süre zarfında adını duyuran Özak Tekstil, 1990 senesinde göstermiş olduğu başarılı işleyişinden ötürü Avrupa’dan birçok firmanın ilgisini çekmiş ve bu sene içerisinde dünyaya açılarak birçok ülkeye ihracatlar sergilemiştir. Modern ve yenilikçi moda anlayışı ile tasarım departmanına bağlı modacılarının dünya modasını takip ederek insanlara en yeni ve en şık modern kıyafetlerin tasarımlarını sergilemesiyle, 3 ayda bir çıkan koleksiyonu sayesinde dünyaya nam salmış bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bu yana hep aynı özveri ve kalite ile faaliyetlerini sürdüren marka, birçok kişiye istihdam sağlamış ve aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olmuş bir firma olarak faaliyetlerini başarılı bir performans eşliğinde devam ettirmektedir.

Özak Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; İkitelli OSB Mah. 10.Cad No:7 Kat: 2-3 İkitelli – Başakşehir / İstanbul

Özak Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özak Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özak Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. ilhan yılmaz dedi ki:

    depo sevkiyat bölümünde

  2. Yasin aksoy dedi ki:

    Merhabalar ben yasin aksoy dokuma etiket sallanti kart larinizla ilgileniyorum mumkunse gorusmek isterim saygilarla……..

  3. emin çoban dedi ki:

    işisim iş ariyorum tekstilde tercübem var ilginenler sagılar..

BİR YORUM YAZ