Özak Güvenlik İş Başvurusu

Özak Güvenlik, 2007 yılında kurumsal bir çatı altında hizmet vermek adına Aydın’da kurulan kaliteli ve disiplinli bir eğitim kurumu olarak faaliyetlerine başlamıştır. Özel güvenlik kanununun 5188 sayılı yönetmeliğince ve aynı zaman’da İçişleri Bakanlığı’ndan alınan eğitim kurumu ruhsatı ile birlikte kurumsal bir yapı çerçevesinde hizmetlerini daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde sürdürmüştür. Alınan belgeler neticesinde ilk özel güvenlik sınıfını açan güvenlik şirketi, ayrıca aynı yıl içerisinde ISO 9001 belgelerine de sahip olarak, Aydın’ın birçok ilçesine bağlı çalışmak isteyen kişilere istihdam sağlamıştır. Devlet kamu binaları ve özel sektörlere ait hizmet binalarına yönelik güvenlik hizmetlerini sunan Özak Güvenlik, bölgede bulunan birçok işsiz gence eğitim vererek, kendilerine iş imkânı sunmuştur.

İleri teknolojiyi takip eden, modern ve aynı zamanda insan güvenliğinin bilinci ile hareket etmekte olan profesyonel güvenlik kadrosu sayesinde en son teknolojiye dayalı cihazlar eşliğinde güvenlik önlemlerini tam takım almaktadırlar. İnsan canına ve malına kasıtlı hareketlere karşın güvenliği hat safhada tutan Özak Güvenlik, insanların daha huzurlu ve daha rahat yaşamaları adına 7/24 güvenlik hizmetlerini başarılı ve takdire layık bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. Kısa sürede büyüme evresine erişen Özak Güvenlik, günümüzde Aydın il merkezi olmak üzere birçok ilçesinde banka, hastane, devlet binaları, özel sektörler ve daha benzeri birçok yaşam alanına dayalı birçok alanda güvenlik hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özak Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Kurtuluş Mah. 2017 Sok. No 1 D 3 Sedef Apt. Efeler AYDIN

Özak Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özak Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Özak Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ