Öz Diyarbakır İş Başvurusu

Öz Diyarbakır Turizm, Diyarbakır ismini taşıyan ilk ve tek firma olma özelliği üzerine 1981 senesinde Mehmet SEYHAN ve Ahmet ARIKBOĞA tarafından kurulmuş ve günümüze kadar faaliyetlerini güven içerisinde başarılı bir şekilde sürdürmüştür. İlk etapta 13 adet 0 302 Mercedes Benz ile faaliyetlerine başlamıştır. O dönemlerin yol üzerine seyahat etmekte oldukları zor koşullar çerçevesinde 1982 senesinde, yani 1 sene sonrasında ise araç filosunu 85’e yükselterek kısa bir süre içerisinde büyümüş ve birçok kişinin rahat ve konforlu bir şekilde seyahat etmesine olanak sunmuştur. Kurulduğu ilk dönemlerde sadece Ege, Akdeniz, Marmara, İç Anadolu Bölgesine hizmet vermekte olan firma, sonrasında gelen yoğun talepler üzerine günümüzde Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu Bölgesi’ni de seferleri arasına katmıştır.

Günümüzde kurumsal bir yapıya kavuşan Öz Diyarbakır Turizm, ikinci kuşak aile bireyleri olan Mahmut ARIKBOĞA ve Remzi SEYHAN tarafından yönetilmekte olup, 35 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile kalitesinden ödün vermeden daima müşteri memnuniyetini ve rahatlığını ön planda tutarak vermiş oldukları seyahat hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedirler. Yenilikçi ve çağdaş iş potansiyelini sürdüren Öz Diyarbakır Turizm, sektörün bölgesinde ki ilk markası olup, ileri teknolojiyi sürekli takip ederek araçlarının bakımlarını sürekli yaparak müşterilerini güven içerisinde taşımaktadır. Birçok personelinde istihdam gördüğü bu öncü firma, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek vermekte olan dev markalar arasında yerini korumaktadır.

Öz Diyarbakır İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. No: 18 Diyarbakır

Tel: 0412 228 83 00 – 0412 228 83 01 – 02 – 03

E-posta: bilgi@ozdiyarbakir.com.tr

Öz Diyarbakır Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öz Diyarbakır firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öz Diyarbakır insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. murat kuzucu dedi ki:

  murat kuzucu boy 1,80 şehir içi muavinlik yaptım siverek dogumluyum iş arıyorum

 2. MURAT dedi ki:

  yaş 29 siverek doğumluyum şehiriçi muavinlik yaptım işe ihtiyacım var

 3. MURAT dedi ki:

  YAŞ 29 SİVEREK DOĞUMLUYUM ŞEHİR İÇİ MUAVİNLİK YAPTIM SONRA AYRILDIM

 4. cumali dedi ki:

  iş arıyorum işsizim uygun görürseniz firmanızda iş istiyorum saygılarımla

 5. Mehmet Ali dedi ki:

  Slm ben sizle çalışmak isterim mavinlik yapmak istiyorum yeşim 22 Adana da oturuyorum numaram 05459337511

 6. muhabirlik ve ya başka bi iş dedi ki:

  İş arıyorum.

 7. muhabirlik ve ya başka bi iş dedi ki:

  6 aydır iş arıyorum, iş yok.

BİR YORUM YAZ