Öz Avrasya Güvenlik İş Başvurusu

Öz Avrasya Güvenlik, 2006 yılında Güvenlik ve Koruma Hizmetleri üzerine faaliyet göstermek amacıyla Erzurum’da kurulmuş kaliteli ve güven sunan bir kuruluştur. Yıllardır kaliteli işleyiş ve edinen tecrübeler doğrultusunda sadece Erzurum’da değil, Türkiye’nin birçok devlet kurumları ve aynı zaman’da özel sektöre dayalı birçok alanda istikrar ve güven sağlamış bir marka olarak bilinmektedir. Seçkin devlet binaları, sanayi kuruluşları ve özel sektörlere güvenlik ve koruma hizmetleri sunan Öz Avrasya Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde tecrübeli güvenlik personelleri ile insan hayatını ve memnuniyetini ön planda tutan önce kuruluşlardan biridir. Güvenin sembolü haline gelmiş olan marka, günümüzde Türkiye’nin birçok yerinde faal durumda olan personelleri ile gurur kaynağı olmuştur.

Tamamen yasal bir izin ile oluşum gösteren marka, profesyonel yönetim kadrosu ile sürekli ileri teknolojiyi takip eden modern ve çağdaş bir marka adı altında ülkeye binlerce güvenlik personeli eğitmiş ve kendilerini gerekli mecralarda insanların hayatına değer kılan hizmetler sunmuştur. Yüksek başarıların gelmesi ve güven verilen işleyiş çerçevesinde Özel Avrasya Güvenli ve Koruma Hizmetleri, müşterileri tarafından daima tercih sebebi olmuş ve ilerledikleri bu yolda sürekli başarılı hizmetlerde bulunmuşlardır. Kendi çatısı altında bulunan birçok güvenlik personeli adaylarına özel ve tam eğitim verilerek profesyonel bir şekilde hazırlamakta olup, Türkiye’nin güvenlik alanına dayalı hizmetlerinde bulundurmaktadır. Bünyesinde eğitim gören birçok kişinin istihdam görmesi, aynı zaman’da ülke ekonomisine de oldukça destek olunan bir marka olduğunun göstergesidir.

Öz Avrasya Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Kazım Karabekir Paşa Mah. Orhan Şerif Soy Cad. Özlem İş Merkezi Kat: 1 No: 1 Yakutiye / Erzurum

Öz Avrasya Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öz Avrasya Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öz Avrasya Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ