Örsan Tekstil İş Başvurusu

Tekstil sektörüne dayalı olarak 1979 yılında kurulan Örsan Tekstil, günümüzde dev bir üretim tesisine sahip olup, aynı zaman’da dünyanın birçok ülkesine ihracat sağlamakta olan %100 Türk sermayeli bir kuruluştur. Kuruluşunu ilan eden Örsan Tekstil’in toplam sermaye maliyeti ise 12.000.000 Euro olarak belirlenmiştir. Erkek ve bayan dokuma pantolon alanın dayalı yapmış olduğu üretimler, aylık bazda 170.000’den fazla üretim haznesine sahipliği ile bilinmektedir. İstanbul ve Sinop şehirlerinde toplam’da 37.000 m2 alana sahip üretim tesislerinde başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Modern mimari yapısının yanı sıra, aynı zaman’da 600’den fazla mekanik ve elektronik işleme makinelerinin olduğu üstün teknolojik cihazlar ile üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Örsan Tekstil, yıllardır göstermiş olduğu kaliteli ve özveri çalışmaları neticesinde müşterileri tarafından ilgi ve sürekli tercih edilme başarısıyla karşılaşmıştır. Yapmış olduğu üretimlerin %99’u Amerika, Fransa, Danimarka, İsveç, İspanya, İngiltere, İtalya, Almanya ve daha birçok dünya ülkesine ihracat sağlamaktadır. Üretimlerinin neredeyse tamamı dünya pazarına sunulduğu ürünlerin yıllık ihracat geliri ise yaklaşık 30.000.000 dolar’dan fazladır. Dünya’nın önde gelen markaları olan Zegna Sport, Zara, H&M, NDE, LauRie, All Size, Willy Bogner, Brax, Pau Porte ve Bermudes için üretim gösteren dev bir marka unvanına sahiptir. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden şaşmadan yoluna devam eden Örsan Tekstil tüm bunların yanı sıra binlerce kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek vermektedir.

Örsan Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. No:6 Sancaktepe / İSTANBUL

Örsan Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Örsan Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Örsan Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ