Örma Tekstil İş Başvurusu

Örma Tekstil, 1997 yılında tekstil sektörünün yetersiz kalması ve aynı zaman’da daha kaliteli ürünlerin üretilmesi üzerine amaçlanan ve bu tarihte faaliyetlerine start veren dev bir kuruluştur. Yüksek kalite çapında üretmiş oldukları ürünler sayesinde günümüzde Türkiye’nin yanı aynı zaman’da Avrupa arenasında da boy göstermekte olan Örma Tekstil yıllardır bilgi birikimi ve tecrübesiyle ülkenin önde gelen tekstil markaları arasında yer almaktadır. 49.000 m2 kapalı, 7.000 m2 alanı ise açık tesis işleyişinde olan firmanın tekstil alanına dayalı birçok ürün üzerinde deneyimli bir üretim faaliyeti bulunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine daima kaliteli ürünler sunan Örma, müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutması üzerine, en çok tercih edilen ve ilgi gören firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.

Müşterilerine daha fazla ürün sağlamak adına her yıl fiziki çapta büyüme sağlayan Örma Tekstil, örme türü kumaşı fark etmeksizin iç giyim ve dış giyim üzerine birçok ürün üretimi sağlayarak Türkiye ve Avrupa ülkelerine ihraç göstermektedir. Ürün yelpazesinde bulunan üretimlerinin %10’u erkek, %10’u kadın geri kalan %80’lik bir oran ise çocuk giyimi üzerinedir. Bunların yanı sıra müşterilerinin isteği üzerine ham-boyalı örme kumaş üretimi de sağlamaktadır. Modayı ve teknolojiyi yakından takip eden Örma Tekstil, bu netice üzerine kendini sürekli geliştiren dev bir marka halini almış olup, 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de destek olan bir firma unvanına sahiptir.

Örma Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Örnek Mah. Erzurum Kongre Cad. Kuzuyolu Sok. No: 1 ESENYURT / ISTANBUL

Örma Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Örma Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Örma Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ