Örkum Tekstil İş Başvurusu

Örkum Tekstil 1986 yılında toplam’da 6 adet örme makinesi ile kumaş üretimi üzerine faaliyetlerini küçük bir işletme olarak başlatmış ve günümüzde dev bir marka unvanına sahip öncü tekstil üreticilerinden biri olarak faal işleyişlerine devam etmektedir. Günümüze kadar sürdürülebilen azim ve iş potansiyeli ile birlikte oldukça büyük bir büyüme sağlayan Örkum Tekstil, işleyiş makineleri üzerine yapmış oldukları yatırımlar sayesinde baskı, dijital baskı, boya ve iplik boyama ile ilgili 5 farklı üretim fabrikasına sahip dev bir entegre tesis sistemine sahiptir. Kurulduğu günden bu yana hep başarılı ve kaliteli bir işleyiş içerisinde faaliyetlerini sürdüren Örkum Gıda, daima müşterilerinin memnuniyetini en ön safhada tutmuş dev bir tekstil üretim markasıdır.

Kendini sürekli geliştiren AR-GE ve tasarım departmanı personelleri ile modayı takip eden ve tüm tesislerinde ileri son teknoloji cihazlarını barındırarak büyük projelere imza atan Örkum Tekstil bu alanda yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi sayesinde göstermiş oldukları mükemmel işçilik neticesinde müşterilerinin daima ilgi ve tercih sebebi olarak faal bir durumda devam etmiştir. Günümüz tarihinde sadece Türkiye değil, aynı zaman’da Avrupa standartları içerisinde kalite bir düzeyde faaliyetlerini sürdürmektedir. Dünyanın önde gelen dev markalarının tüm ihtiyaçlarını çevreye duyarlı bir şekilde ve aynı zaman’da sosyal güvenlik kuralları altında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. 1.000’e yakın personele istihdam sağlayan firma, aynı zaman’da ülke ekonomisine de katkıda bulunan önce kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Örkum Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Asfalt Boyu Küme Evler No:9/14 59870 Ergene2 OSB Ergene Çorlu Tekirdağ

Örkum Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Örkum Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Örkum Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ