Or-Bey Tekstil İş Başvurusu

1994 yılında kurulan Or-bey tekstil, kuruluşundan bu yana gerek ulusal gerek uluslararası tekstil pazarlarında dinamikliğini ve yenilenebilirliğini korumuştur. Bugün itibari ile imalini sağladığı kumaşların yarısından çoğunun yurt dışına ihracını sürdürmektedir. Bunu yanı sıra Or-bey, iç pazarlardaki çeşitli hazır giyim mağazalarına da giyimlik kumaş imal etmeyi unutmamıştır.

Son trend ürünleri takip etmesi ve müşterileri memnuniyetine de önem vermesi firmanın gelişmekte olan yapısının büyüklüğüne işarettir. Günümüzde hızla artan rekabet ortamında ayakta kalması için tüm inovasyon işlemlerini eksiksiz uygulamaya özen gösterir. Araştırma geliştirme çalışmalarına önem vererek daha uzun yıllar hayatta kalmayı hedefleyen tekstil firması attığı her adımda ekonomik sonuçlarının boyutundan çok ürünlerinin kalitesine önem vermiş, bu sayede hem müşteri memnuniyeti sağlamış hem de kat ettikleri yolda birden çok başarıya imza atmışlardır. Gelişen teknolojiyi de İstanbul’da 5000 m2’lik alanda bulunan fabrikalarına uyarlayarak gelişmeye, yenilenmeye ve kaliteli ürün elde etmeye devam etmektedir.

Or-bey ile tekstil sektörü farklı birkaç yeniliğe de el atmıştır. Yenilenen ve gelişen teknolojilerin hızlanması, siparişlerin zamanında ve hatta zamanından önce teslimi de herkes için önemli bir husustur. Büyüyen ve giderek gelişen bu sektörde tutunabilmek için ve her zaman daha ileriye gitmek için or-bey gereken her türlü donanıma ve iş kalitesine sahiptir. Çalışanları da şirkete bağlı olarak verimli şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Or-Bey Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; Koyalti Mevkii Kavak Sokak No: 6 Bahçelievler İstanbul

Tel: (0212) 552 83 75

Or-Bey Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Or-Bey Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Or-Bey Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Dilek Atik dedi ki:

    Merabalar
    Ben 4 yıllık isletme mezunuyum idari islerinizde görev almak istiyorum.insan iliskilerinde ve takim çalışmasında kendime güveniyorum.dilerseniz firmanızda çalışmak isterim.

BİR YORUM YAZ