Önderler Yapı Market İş Başvurusu

2005 yılında Bodrum’da kurulan Önderler Yapı Market, Bodrum inşaat alanına dayalı müşterilerine hizmet vermek adına faaliyetlerine başlamış olup, günümüze kadar büyüyen bir iş potansiyeli ile başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bu alanda göstermiş olduğu faaliyetlere, aynı zaman’da sahip olduğu arsa üzerine 2009 senesinde Koçtaş, West Marina ve Teknosa gibi dev markaların mağazalarından oluşan bir AVM projesini hayata geçirerek bu markalara ait tüm ürünler bünyesinde barındırmıştır. Gelen başarılı faaliyet neticelerine bağlı olarak daha fazla yer imkânına sahip olmak için 2009 senesinde Yalıkavak’ta bulunan yeni hizmet binasına taşınarak müşterilerine bu adresten faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiştir.

Önderler Yapı Market adı altında göstermiş oldukları faaliyet içerisinde toplam’da 20.000’den fazla ürünün bulunması, müşterilerinin sürekli ilgisini çekmiş ve aradıklarını bulabildikleri için sürekli tercih haline gelmiştir. Bu ürünlerin yanı sıra bims blok, tuğla, demir, gazbeton, NPU, kum, NPI, asmolen, çakıl, çimento, profil, çelik kalıp, OSB, MDF, köşebent, playwood ve daha birçok inşaat alanına dayalı malzemelerin satışını gerçekleştirmektedir. Kalitesini kurulduğu günden bu yana koruyarak en kaliteli ürünleri müşterisine sunmuş ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmayı başarmıştır. Ayrıca 1980 yılından bu tarihe kadar Bodrum ve Milas bölgelerinde inşa edilen birçok turistik tesisin ve konut yapılarının inşasında imzası bulunmaktadır. Birçok kişiye istihdam sağlayan Önderler, aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek olmaktadır.

Önderler Yapı Market İletişim Bilgileri
Adres; Açıkkırlar Mevki Yalıkavak Yolu 2. Km., Ortakent, 48400 Bodrum Muğla

Önderler Yapı Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Önderler Yapı Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Önderler Yapı Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ