Öncü Salça İş Başvurusu

Öncü Salça 1970 yılında Merhum İbrahim Halil KOZLU ve 5 oğlu tarafından ilk etapta salça alım ve satım işleri ile faaliyetlerine başlamış olup, günümüzde Türkiye dahil birçok ülkeye ihracat sağlayarak alanında adı gibi öncü ve lider bir konumda yer almaktadır. Salça alım ve satım işleri ile sektöre ilk adımlarını atan aile bireyleri Gaziantep’in köylerini gezerek burada salça yapan kişilerin temiz ve kaliteli salçalarını alarak Gaziantep ve çevre illerine satışını yaparak bu işlere atılmışlardır. Kısa süre içerisinde birçok müşteri potansiyeline sahip olan marka, 1998 senesinde ilk girişimini sağlayarak Türkiye’nin ilk yöresel salça fabrikasını Gaziantep’te kurarak büyük bir başarı elde etmiştir.

Daha sonrasında yoğun ilgilerin artması ve farklı illerden taleplerin gelmesi üzerine 2001 senesinde İzmir’de kurulan ikinci fabrika ile daha da büyüme evresine geçen Öncü Salça, akabinde 2006 yılında Balıkesir ve 2010 yılında İzmir’deki ikinci fabrikalarını açarak günümüzde tüm Türkiye’ye salça imalatı yaparak satışını gerçekleştirmektedir. Salça sektörüne alım ve satım işleri ile başlayan aile bireyleri günümüzde dev bir markanın sahibi olarak faaliyetlerini hala sürdürmekte olup, Türkiye’nin yanı sıra birçok dünya ülkesine ihracat sergileyerek ülkenin kalkınmasında büyük rol oynamıştır. Aynı zaman’da birçok kişiye istihdam da sağlayan işletme, ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunan dev bir üretim kuruluşu olmuştur.

Öncü Salça İletişim & Adres Bilgileri
Gaziantep – Merkez Fabrikası; 2. Organize sanayi Bölgesi Celal Doğan Bulvarı No: 41 Başpınar Gaziantep
İzmir – Tire Fabrikası; Gökçen Kasabası Belediye Binası Arkası Tire / İzmir
Balıkesir – Gönen Fabrikası; Yılanlık Mevkii Sarıköy Gönen / Balıkesir
İzmir – Yeni Çiftlik Fabrikası; Yeni Çiftlik Köyü 35900 Tire / İzmir

Telefon : +90 (342) 337 93 40 (3 Hat)
E-Posta : info@oncusalca.com.tr

Öncü Salça Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öncü Salça firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öncü Salça insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. atilla demirtas dedi ki:

  ascıyım iş arıyomrum merınos halıda calıstım

 2. Ahmet orbay dedi ki:

  selam ben ahmet orbay benim bir işe ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum herhangi bir iş istiyorum telefon 05364900837

 3. ızzet dedi ki:

  daha once hıc calısmadım boyle bır sektorde

 4. ismail kara dedi ki:

  iş icin müracat yaptık arayan yok

 5. Seda Varol dedi ki:

  Slm Adim Seda Varol Elazig Merkezliyim daha onceden banvit a.s de calistim is tecrubem var sizinle calismaktan onur duyarim lutfen yardimci olun

BİR YORUM YAZ