Öncü Koleji İş Başvurusu

Öncü Koleji, 1993 senesinde Ankara’da Özel Ankara Öncü İlkokulu adı altında faaliyetlerine başlayarak gelecek nesillerin daha eğitimli ve daha alternatif bir yaşam sürdürmeleri adına eğitim ve öğretim alanına dayalı çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmüştür. Çok kusa bir süre içerisinde yıldızı parlamış ve Öncü Koleji adıyla eğitim alanına birçok yenilikler katarak ebeveynlerin çocuklarının daha iyi bir eğitim alması için tercihte bulunmuşlardır. “Mutlu ve ahlaklı bir dünya için alternatif eğitim” sloganı ile gelecek nesillerin tüm eğitimlerini farklı anlatımlar ve eğitici faaliyetler ile dersleri sunmakta olup, öğrencilerin ders işlerken sıkılma ve benzeri dezavantajları ortadan kaldırmaktadır.

Adı gibi alanında Öncü olan kolej yapısı 23 yıllık eğitim faaliyetlerinde hiçbir sorun yaşamadan ve aksatma olmadan öğrencilerin daha iyi bir eğitim alması için sürekli işleyiş içerisindedir. Alanında tamamen uzman ve tecrübeli eğitimci kadrosu tarafından öğrencilerin yüksek motivasyon altında ders çalışmaları sağlanmaktadır. Rehberlik ve çeşitli uyum alanları ile çocukların sorunsuz bir şekilde derse katılabilmeleri ve çok zor soruları rahatlıkla farklı pratik anlatım şekiller sayesinde çözmektedir. Kurulduğu günden bu yana eğitim alanında vermiş olduklarını başarılı faaliyetler ile anılan Öncü Koleji, günümüzde birçok ebeveyn tarafından tercih edilmiş, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmuştur. Kendi hedefleri doğrultusunda ilk günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmüştür.

Öncü Koleji İletişim & Adres Bilgileri
Özel ÖNCÜ ADIMLAR Anaokulu; Yunus Emre Cd. Melike Sk. No 5 Etlik ANKARA
Özel ÖNCÜ İlkokulu; Yunus Emre Cd. No 167 Keçiören ANKARA
Özel ÖNCÜ Ortaokulu; Yunus Emre Cd. Çaylak Sk. No 5 Keçiören ANKARA
Özel ÖNCÜ Anadolu Lisesi & Özel ÖNCÜ Fen Lisesi; Osmangazi Mh. Anafartalar Cd. No 8 Pursaklar ANKARA
Etlik ÖNCÜ Temel Lisesi; Yunus Emre Cd. Melike Sk. No 2 Etlik ANKARA
Sanatoryum ÖNCÜ Temel Lisesi; Sanatoryum Cd. No 162 Keçiören ANKARA

Tel: 0 850 770 00 70 / 700

E-posta: oncu@oncukolej.com

Öncü Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Öncü Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Öncü Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Edibe yazanlar dedi ki:

    Başvuru formuna ulaşamadığım için buradan ulaşıyorum. Felsefe grubu öğretmeniyim rehberlik derslerine de gerebilirm. Keçiören oturuyorum.

BİR YORUM YAZ