Ömer Sayar Hastanesi İş Başvurusu

1989 yılında Operatör Doktor Ömer SAYAR tarafından kurulan Ömer Sayar Hastanesi, sağlık alanına dayalı göstermiş olduğu hastane faaliyetlerinde yıllardır kalite ve güvenin adresi olarak günümüze kadar sürdürülebilir bir sağlık kuruluşu olarak devam etmiştir. Kurulduğu günden bu yana hastaların tüm sorunların ile ilgilenen hastane bünyesi çalışanları güler yüzlü hizmet ve hasta memnuniyetini daima planda tutarak yüksek motivasyon ve destek sağlamıştır. Kurulduğu ilk yıllarda sadece ortopedi branşında hastalarını kabul eden hastane bünyesi, 2007 yılında ise genel bir hastane bünyesine kavuşarak günümüzde de halen sürdürülmekte olan Travmatoloji, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Çocuk Hastalıkları, Genel Cerrahi, Reanimasyon, Anestezi, Ortopedi, Dahiliye ve Radyoloji branşlarında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Ömer Sayar Hastanesi köklü bir geçmişe sahip olup, günümüzde son teknoloji cihazlar ile donatılmış ülkemiz için önemli bir hastanedir. Son teknoloji cihazları ile işleyiş gösteren hastane bünyesi hastaların tüm muayene, kayıt, ameliyat ve benzeri tüm sağlık hizmetlerini kendi veri tabanı bünyesinde saklayarak her ihtimale karşı hastaneye giriş yapan tüm hastaların bilgilerini muhafaza ederek korumaktadır. Bina içerisinde bulunan 46 yataklı hasta odaları olup, aynı zaman’da 2 adet genel yoğun bakımı ve 2 adet yeni doğan ünitesi bulunmaktadır. Bağkur, SSK, Emekli Sandığı gibi birçok kurum ile anlaşması olan hastane yıllardır hedefinden şaşmadan başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Özel Ömer Sayar Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ögretmenler Mah. 2901. Sk No: 17 Caminur Tarsus Mersin (İçel)‎

Özel Ömer Sayar Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Özel Ömer Sayar Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Özel Ömer Sayar Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mustafa arıkan dedi ki:

    slm temizlik sökderinde kat görevlisi camaşır hane elamanı olarak 25 yıllık deneyimim var ilgilenirseniz tşk ederim 05376973026

  2. mehmet ali dedi ki:

    personel olarak çalışmak istiyorum yemekanedede çalışabilirim ararsanız sevinirim 0531 210 17 62

BİR YORUM YAZ