Nysa Doğum Hastanesi İş Başvurusu

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak hizmet veren Nysa doğum hastanesi, Aydın ilimizde 2008 yılından bu yana hizmet sunmaktadır. Ancak hastanemiz 2013 yılı itibari ile Aydın Kent Hastanesi olarak isim değişikliğine gitmiş ve genel bir hastaneye dönüştürülmüştür. Hastanemiz tüm hastalara genel sağlık hizmeti vermeyi hedeflerken tüm branşlarda servis ve polikliniklerle yoluna devam etmeye başlamıştır.

Hastane kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yalçın Yarar, Aydın- Muğla yolu üzerinde, Adnan Mahallesinde bulunan Nysa doğum hastanesinin, yeni açılan birimlerle genişletildiğini ve pek çok branş ve doktor ile hizmetlerine devam ettiğini belirtmiştir. Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Anesteziyoloji, Reanimasyon, Biyokimya gibi pek çok bölümde en iyi hekimlerle sağlık hizmeti sunulmaktadır. Özellikle de alanında uzman ve mükemmel hizmetler veren doktorlarla devam ettiğimiz yolumuzda, Ege Bölgesi ve Aydın’daki ilk kadın doğum hastanesi olma özelliğine de sahibiz.

Türkiye’de 3. özel kadın doğum hastanesi olma özelliğine de sahip olan Nysa, özellikle de tam teşekküllü ameliyathaneleri, doğumhanesi, yeni doğan ünitesi, kadın doğum poliklinikleri ve çocuk hastalıkları poliklinikleri ile hizmet vermektedir. Tüm bu hizmetleri tek bir binada veren hastanemiz uzun bekleyişler ve dolaşmayı da bu şekilde önlemektedir. Doğum konusunda Türkiye’nin en mükemmel hizmetlerini gerçekleştiren hastanemiz, özellikle de normal doğum işleminde epidural doğum yani ağrısız doğum teknikleri ile ün kazanmaktadır.

Nysa Doğum Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Menderes, 533. Sk. No: 1, 09100 EFELER / Aydın

Tel: +90(256) 211 28 28

E-posta: info@egelivahastanesi.com

Nysa Doğum Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nysa Doğum Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nysa Doğum Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ