NWG İş Başvurusu

NWG service 1983 yılında hizmet sektörüne girmiş ve bu bağlamda üretken birçok gelişme sağlamıştır. Başarılı sonuçları ve etkileriyle, 1996 yılından itibaren, Türk ve Alman ortaklığının bir bütün olması ile, Temizleme ve bordrolama hizmetini sunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli illerinde vermiş olduğu hizmeti ile, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek başarılı sonuçları elde etmektedir.

Müşterilerine daima en iyi hizmeti sunmak, güvenlerini kazanmak ve ihtiyaçlarını doğrudan karşılayabilmek için çeşitli çabaları sürdürmektedir. Pozitif, dinamik, üretken ve başarıyı her daim sağlayan personel kadrosu ile, müşterilerin beklentilerini karşılayacak bir hizmet sağlamaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamak için NWG service, markalarına katma değer katabilmek içinde, daimi olarak bir müşteri hizmetleri politikasını gözeten bir hizmet sağlamaktadır.

NWG service, Türkiye üzerinde 48 ilde hizmet vermektedir. İstanbul’da merkez ofisleri bulunmaktadır ve İzmir, Ankara, Adana, İzmit ve Trakya bölgesinde en iyi bir şekilde servis hizmetini sunmaktadır. Müşterilerin beklentilerine uygun olarak ve kalite standartlarını takip ederek bordrolama ve temizleme hizmetini en iyi kalitede sunmaktadır. Bu sayede müşterin beğenileri, istek ve taleplerine uygun bir cevapta verilebilmektedir.

Temizlik hizmeti kapsamında NWG Service, teknolojik imkanları kullanarak, eğitimli ve deneyimli personelleri ve kalitesi yüksek olarak kimyasalları kullanarak bir hizmet sunmaktadır. Temizlik işini ciddiye alan ve sorumluluklarının bilincinde olan personeller ile beklentileri karşılayan bir servis hizmetini sağlamaktadır.

NWG İletişim Bilgileri
Adres; Koşuyolu cad. Cenap Şehabettin Sok. No: 23 Koşuyolu Kadıköy İstanbul

NWG Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NWG firmasında kariyer yapabilirsiniz. NWG insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ATİLLA AKSU dedi ki:

    Selam, iş ariyorum. 34 yasindayım ve daha önce nvg de çalıştım. Asansör bakımda koç üniversitesi hastanesinde yaklasik on ay çalıştım ama ayrılmak zorunda kaldım. Tekrar çalışmak istiyorum. Ben Atill Aksu, asansörde bakımında çalışabilirim, vardiya fark etmez.

BİR YORUM YAZ