NVS Grup İş Başvurusu

1960 yılından bugünlere gelmiş olan firma, yapı malzemeleri konusunda profesyonelleşmiştir. Ülkemizde yer alan önemli yapı malzemesi üreticileri ile bayilik anlaşmaları yapan firma, sadece Marmara bölgesinde 400’den fazla firmanın dağıtım merkezi konumunda bulunmaktadır. 40 yıldan daha uzun süredir hizmetlerini sürdüren firma, kaliteyi ön planda tutarak ve çağın gerektirmiş olduğu tüm yeniliklere ayak uydurarak kendini devamlı geliştirmektedir. NVS Grup ismiyle faaliyetlerini sürdüren firma, gelişime ve değişime açık vizyonuyla her geçen gün daha da büyüyerek yoluna devam etmektedir.

Firma, yapmış olduğu işleri titizlikle sona erdirmektedir. Proje aşamasından başlanan süreç, en uç noktaya ulaşana kadar en iyi şekilde devam eder ve sonuca ulaşır. Enerji yönetiminin kolaylaşması ve binaların uzun vadede sorunsuz bir şekilde işletilmesi için asla kaliteden taviz vermez.

Sadece yapılan işlerde değil, firma içerisinde çalışan personelin de en iyi şekilde hizmet sunabilmesi için profesyonel eğitimler yapılmaktadır. Bu firmada kariyer yapmak isteyenler alt kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirler.

NVS Grup İletişim Bilgileri
Adres; İnönü Cad. Aydoğan İş Merkezi No:12 K:7 D:21 Kozyatağı, Kadıköy, İstanbulNVS Grup Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NVS Grup firmasında kariyer yapabilirsiniz. NVS Grup insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mahmut kılıç dedi ki:

    Metal işleri

  2. kadir dedi ki:

    Slm ben kalipci kalfayim. Yurtdisinda tecrubem vardir. 100 civarinda ekibim var, kalipci demirci goruselim.

BİR YORUM YAZ