Nuxe İş Başvurusu

Aliza Jabel tarafından dünyanın en iyi kozmetik firması olan nuxe, 1957 yılında Fransa’da kurulmuştur. Ancak 1989 yılında Aliza Jabel’in bu firmayı satın almasıyla büyük bir üne kavuşmuştur. Aliza Jabel, siyaset bilimi okuduktan sonra kalbinin sesini dinleyerek o zamanlar sıradan bir firma olan nuxeyi satın aldı. Babasının eczacı olmasından dolayı formüllerle çok içli dışlı olan Jabel, kendini 3 yıl yazdığı formüller arasında geliştirerek ortaya çok tercih edilen mükemmel bir marka çıkardı. UNESCO tarafından geçtiğimiz yıl ‘Doğal kozmetoloji’ ödülünü alan nuxe, şu anda eczanelerde satılan ürünler arasında Fransa’da birinci sırada, dünya da ise dördüncü sırada yerini korumaktadır.

Bu markanın ürünlerinin içindeki formülleri genelde balla geliştirip piyasaya sunan Jabel, bu zamanlara gelmesinin 12 yaşında vücuduna sürdüğü balla hayal ettiğini söylemiştir. Aliza Jabel’in formüllerle dolu kütüphanesinde beraber çalıştıkları bir eczacıyla üç yıl bitkilerin özlerini öğrenmek için zaman geçirdi. Birlikte çalıştığı insanları dünyanın çeşitli yerlerine göndererek öğrendiği bilgiler ve araştırmaların sonucu olarak 20 patentli ürünün sahibi oldu.

Aliza Jabel, hem vücut hem de yüz için kullanılan kozmetik ürünleri geliştirdikten sonra bunları 45 ülkede satışa sundu. Bu ürünleri kullanabileceği bir SPA merkezi kurmak istedi ve 17. yüzyıldan kalma bir şarap mahzenini iki yıl tamir ederek bu isteğini gerçekleştirdi ve Nuxe 32 montorguel’i kurdu. Fransa’nın bir numaralı SPA’sı halline geldi.

Nuxe ürünleri cilt bakımı, çok amaçlı ürünler, vücut bakımı ve aile bakımı olmak üzere 4 seriye ayrılıyor. Yüz temizliği, nemlendirici, anti-aging özel bakım ürünleri, bronzlaştırıcı pudra ve fondötenler ve bakım yağları ile geniş bir yelpazede kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Nuxe İletişim Bilgileri
Adres; İz Plaza Giz Eski Büyükdere Cad. No:9 Kat 6/20 Maslak, Şişli, İstanbul

Nuxe Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nuxe firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nuxe insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ