Nutricia İş Başvurusu

Nutricia klinik eslenme konusunda yaklaşık olarak yüz yıllık bir deneyime sahiptir. Şirket ismi Nutricia Advanced Medical Nutrition olarak geçmektedir. Şirket ilk olarak Hollanda’da Zoetermeer şehrinde bebek beslenme uzmanlığı alanında hizmet vermek üzere kurulmuştur. 1905 yılında bir ilke imza atmış ve diyabet hastalarına özel şekeri azaltılmış süt ve guatr hastaları için de iyotlu süt ürünleri geliştirmiştir. Birçok hastalığa özel formüller oluşturan şirket, bir süre sonra 1946 yılında ilk AR-GE laboratuvarını açmıştır. Böylece hastaneler için özel beslenme programları geliştirmeye başlamıştır. 1990’lı yıllarda SHS International ve Milupa firmalarını bünyesine almıştır. Metabolik hastalıklar ve inek sütü alerjisi için çalışmalar yapan ve bunu da uzmanlık alanına dahil eden şirket, İngiliz Cow & Gate bebek mamasını da bünyesine dahil etmiştir.

Nutricia 2007 yılında Danone tarafından satın alınmıştır. Şu anda Nutriccia Advanced Medical Nutrion ve Nutricia Early Life Nutrition isimleri adı altında iki ayrı şirket olarak hizmet vermektedir. 1996 yılında Türkiye’d hizmet vermeye başlamıştır. Pediatri, erişkin ve metabolik hastalıklar alanında özel klinik beslenme ürünleri ile daha çok hastaya katkı sağlamak için çalışmaktadır. Şirket 1 Kasım 200 tarihi itibari ile Danone bünyesinde faaliyetlerini sürdürmekte ve Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’nin bir üyesi olarak devam etmektedir. Medikal sektöründe çeşitli hastalıklar ile mücadele eden şirketin amacı çeşitli hastalıklara müdahalede bulunabilmektir.

Nutricia İletişim Bilgileri
Adres; Göksu Evleri, Göztepe Mah. Mimoza Sokak B:11 5A Anadolu Hisarı Anadoluhisarı/ İSTANBUL

Nutricia Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nutricia firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nutricia insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ