Nusr-Et İş Başvurusu

Nusr-Et 2010 yılında İstanbul Etiler’de açılmıştır. Nusret Gökçe ve Nihat Erdem tarafından kurulmuştur. Steakhouse mantığı ile hizmet vermektedir. Lezzetli etler, hızlı servis ve butik konsept ile anılan restaurant, sektörde adından söz ettirmekle, hatta bayrağı önde taşımaktadır. 2012 yılında Doğuş Grubu iştiraklarından biri olan D.ream ile ortak olmuştur. Restaurant, Etiler Nispetiye Caddesi’ndeki yeri ile et severlerin vazgeçilmez buluşma noktası haline gelmiştir. Ayrıca Bebek’te Nusr-Et Burger bulunmaktadır. Kaliteli et çeşitlerini bulabileceğiniz nadir mekanlardan biri olan restaurant, bu konuda kısa sürede fark yaratmıştır.

Özellikle Nusret Gökçe tarafından farklı bir vizyon ile sektöre giriş yapan restaurant, kaliteden ödün vermeden ilerlemektedir. Restaurantın gelir seviyesi yüksek kişiler tarafından tercih edildiğini belirtmekte fayda var. Hızlı servis ve et kalitesi, müşteri ile diyalog, et konusunda bilgi ve donanım, çalışanların belli bir standardın üzerinde olması restaurantı öne geçiren durumlardan biridir. Nusret Bey, restaurant konusunda bir hayli hassas davranmaktadır. Et pişirme ve et ile ilgili her konuda iyi bilgiye sahiptir. Emsallerinden farklı olmasının bir özelliği de bir eşinin olmamasıdır. Titiz ve güvenilir bir anlayış ile çalışan Nusret Bey, restaurantın diğer et restaurantları arasından sıyrılmasını sağlamış ve sektörde bir fark yaratmıştır. Kısa sürede isim yapan restaurant aynı zamanda sadakatli müşteri kitlelerini de yakalamayı başarmıştır. Bu da restaurantın daha uzun yıllar hayatımızda olacağının sinyalleridir.

Nusr-Et İletişim Bilgileri
Adres; Nispetiye Caddesi No:87 Etiler – Beşiktaş – İSTANBUL

Nusr-Et Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nusr-Et firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nusr-Et insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. güven güler dedi ki:

    beni işe almassın biliyorum nusret abi ama ben de senin bir hayranınım senin işçinde olmak isterdim korumanda koca yürekli adam seni seni çoooooookkkkk seviyorummmm büyük adam k.i.b.

  2. güven güler dedi ki:

    nusret abi hayranınım almassın beni işe biliyorum ama yinede seni çok seviyorum koca yürekli adam senin işçinde olurdum koruman da abi bnm için onurdur

BİR YORUM YAZ