Nusaybin Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Nusaybin Devlet Hastanesi Mardin’de hizmet veren devlet hastanesidir. Kadrosunda 4 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet travmatoloji uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 5 adet pratisyen uzman bulundurmaktadır.

Nusaybin Devlet Hastanesi konusunda deneyimli uzman bir ekibe sahiptir. hizmet kalitesini sürekli geliştirmektedir. Çeşitli hastalıkları bilim ve teknoloji yardımı ile kısa sürede çözmek hastanenin amacıdır. Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve koruyucu, iyileştirici bir anlayışla hareket etmek kurum için önemlidir. Bu bağlamda hizmette mükemmeliği yakalamak adına hastane kadrosu sürekli çalışmaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sürekli arttırmak ve nitelikli çalışanlar ile bölgede parmak ile gösterilen kurumlardan biri olmak hastanenin en büyük hedeflerinden biridir. Hastaneyi sürekli geliştirmek için çaba gösteren doktor kadrosu, aynı zamanda gereksiz hasta sevkiyatını da engellemeye çalışmaktadır.

Nusaybin Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Abdulkadir Paşa Mah.- Sağlık Sok. Nusaybin/MARDİN

Nusaybin Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Nusaybin Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Nusaybin Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ