Nurus Mobilya İş Başvurusu

Nurus Mobilya 1927 yılından bu yana sektöründe hizmet vermektedir. Şirket hayalleri konfor ile birleştirme mottası ile hareket etmektedir.

Şirketin ürün kategorilerinden bir kısmı şunlardır : Çalışma koltukları, Yönetici serileri, Çalışma masa ve sistemleri, Duvar / Ayırıcılar, Depolama sistemleri, Aksesuarlar, Koltuk ve kanepeler, Bernhardt Design by Nurus, Bekleme / Lounge, Toplantı ve konferans, Sandalyeler.

1927 yılında Nurettin Usta tarafından Ankara’da bir marangoz atölyesi olarak kurulan Nurus Mobilya mirasını ASO’ya ilk kayıtlı kadın olma özelliğine sahip olan sanayici kızı Birten Gökyay ve eşine devretmiştir. 1990’lı yıllarda üçüncü kuşak olan Renan Gökyay ve Güran Gökyay kardeşler Nurus’u uluslararası düzeyde tanınan bir marka haline getirmeyi başarmıştır.

1980 yılından itibaren gelen talepler doğrultusunda ofis mobilyalarına ağırlık veren bu konuda uzmanlaşan Nurus, 1983 yılında Nurus A.Ş. 1990 yılında Numas A.Ş. 1991 yılında Nupa A.Ş. gruplarını kurmuştur.

Müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen şirket, aynı zamanda enerji verimliliği konusunda da hassastır. Çevre ve insan sorumluklarını yerine getiren, insanı anlayan, sürdürülebilir enerji mantığı ile hareket etmekte ve bu konuda üzerine düşen görev ve sorumlulukları büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Yılların verdiği bilgi ve birikim tecrübesi ile sürdürülebilirlik konusundaki yatırımlarını bilinçli bir şekilde yapmayı tercih eden şirket, tedarikçi ve işbirlikçileri ile de bunu paylaşmaktadır.

Nurus Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; 1. Organize Sanayi Bölgesi Osmaniye Mh., Oğuz Cd. 19-25 06930 Ankara

T: (+90) 312 589 00 00
F: (+90) 312 844 00 50
E: info@nurus.com.tr

Nurus Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurus Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurus Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ