Nursan Kablo İş Başvurusu

Nursan Kablo 1995 yılında İstanbul’da kurulmuştur. 1998 yılında kendi üretim tesisini kurarak şirketi daha ileri bir noktaya taşımıştır. Şirket, NKS markalı kablolar sayesinde yurt içi ve yurt dışında aranılan markalar arasına girmeyi başarmıştır. 2003 yılında şirketleşmiştir.

Şirketin ürün gruplarından bazıları şunlardır : NKS Marin ve havuz kabloları, NKS Koaksiyel kablolar, NKS Silikon kablolar, NKS Bilgisayar Kabloları, NKS Veri iletişim kabloları, NKS Halojensiz kablolar, NKS Haberleşme kabloları, NKS Kontrol kabloları, NKS Yangın alarm kabloları, NKS Aleve dayanıklı kablolar, NKS Silikon kablolar, NKS Enstrümantasyon kabloları, NKS CCTV ve Ses kabloları.

Nursan Kablo müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablolar da üretmektedir. ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesine sahiptir. Makina parkurunu her geçen gün daha da genişletmektedir. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte sürekli gelişen dünya şartlarına ayak uyduran şirket, aynı zamanda ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir. Şirket prensip olarak ekonomik fiyat, kaliteli ürün, yerine ve zamanında hizmet anlayışından yola çıkarak hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti ve güveni şirket için önde gelen konudur. Çeşitli ARGE çalışmaları ile sürekli ilerlemek mantığı ile hareket eden şirket, tüm geri dönüşleri de titizlikle incelemektedir. Bu şekilde müşteri memnuniyeti ve güvenini de kazanmayı hedefleyen şirket, sadakat ve tutundurma politikaları konusunda da gerekenleri yapmaktadır.

Nursan Kablo İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi, Mermerciler Sanayi Sitesi 2. Bulvar No: 11 Kat: 2 Beylikdüzü/İSTANBUL

Tel: 090 212 876 16 57

E-posta: info@nkskablo.com.tr

Nursan Kablo Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nursan Kablo firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nursan Kablo insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Murat bozdağ ben kendim yıllarca sanayilerde çalıştım 7 yıl Toyota Esk servisinde çalıştım el becerime çok güveniyorum yaştan dolayı sıkıntı var diyorsunuz ama calışanlarınızın en gencine taş çıkartırım bütün bölümlerinizde 1 ay ücretsiz çalışmaya razıyım verim alamazsanız almazsınız teşekkürler

  2. Gökhan dedi ki:

    Nurdan kablo düz işçi lazim ise

BİR YORUM YAZ