Nursan Demir Çelik İş Başvurusu

Nursan Demir Çelik 1983 yılında kurulmuştur. O yıllarda üretim kapasitesi beş ton idi. Bugün ise bu kapasite 1.500.000 ton / yıl Çelikhane kapasitesi 1.500.000 ton / yıl Haddehane kapasitesi ile demir çelik sektöründe önemli bir paya sahip olmuştur.

Şirketin ana iş kolunun demir çelik olmasının yanı sıra hizmet verdiği yedi iş kolu bulunmaktadır. Şirket sağlık, enerji ve liman sektörünü büyümede stratejik sektör olarak benimsemiştir. Bu bağlamda yatırımlarına da hızla devam etmektedir. Şirket İstanbul Sanayi Odası’nın 500 Büyük Sanayi Kuruluşu çalışmasında ve Türkiye İhracatçılar Birliği’nin İlk 1000 İhracatçı listesinden üst sıralardadır. Nursan ISO 500’de 76. sırada, TİM’de ise 123. sırada yer almaktadır.

Nursan Demir Çelik projeleri hız kesmeden devam etmektedir. 150 yatak kapasiteli ve 26.000 metre kare üzerine kurulan Alışveriş Merkezi, otoparkı, ulaşım olanakları ile fark yaratmayı hedefleyen İlke Yaşam Hastanesi şirketin projelerinden biridir. 2015 yılı sonu itibari ile projenin inşaatının tamamlanması öngörülmektedir. 2016 yılı içerisinde ise hastane hasta kabulüne başlamayı planlamaktadır. Bu arada Nursan Grup cami ve okul yapımı gibi sosyal sorumluluk projeleri konusunda da çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

Şirket yüksek yaşam kalitesini sağlayan değerlerde öncü kuruluşlar arasında yer almayı kendine misyon edinmiştir. Bu misyondan hareket ile aynı zamanda güvenilir, yaşama katkı sağlayan, çevreye duyarlı bir kuruluş olma fikrini benimsemiştir.

Nursan Demir Çelik İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Sokak No: 1 31900 Payas / HATAY

Nursan Demir Çelik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nursan Demir Çelik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nursan Demir Çelik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ