Nurol Makina İş Başvurusu

Nurol Makina Nurol Holding bünyesinde hizmet vermektedir. 1976 yılında kurulmuştur. Şirket anahtar teslim endüstriyel tesisler kurmakta, çelik konstrüksiyon ve makine imalatı konusunda büyük ölçekli taahhüt işleri gerçekleştirmektedir. Savunma sanayide de hizmet vermektedir. Şirket ilk olarak 1992 yılında Ankara Sincan’da Birinci Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisler ile faaliyete başlamıştır. Şirketin şu anda 55.000 metre kare açık alan, 17.000 metre kare kapalı alanı bulunmaktadır. Oldukça tecrübeli bir kadroya sahip olan şirketin teknolojik imkan ve faaliyetleri gelişmiş, mühendislik ve yüksek tasarım konusunda rüştünü ispat etmiştir.

Şirketin faaliyet alanları ile ilgili şu bilgileri verebiliriz : Araç tez parkuru ve havuzu, Büyük boy lazerler ve kesme tezgahları, Montaj hatları, Dört ve beş eksenli CNC tezgahlar, Gelişmiş test ve ölçüm cihazları, Boyahane, Çeşitli kapasitelerde eksantrik ve hidrolik presler, 3D Koordinat ölçü tezgahı (CMM) ve çok çeşitli ölçüm aletleri, Dikey ve yatay torna tezgahları, Alüminyum ve çelik kaynak hatları, Kaynak rötatörleri, Tahribatsız muayene olanağı, Çeşitli kaynak ekipmanları.

Nurol Makine savunma sanayide ciddi hizmetler vermektedir. Müşteri isteklerini göz önünde bulundurarak bu alanda NATO, ACE, ISO standartlarına uygun zırhlı ve zırhsız araç üretmektedir. Ayrıca Türk S,ilahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü’nün çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması için yurt içi ve yurt dışında çalışmalar yapmaktadır.

Nurol Makina İletişim Bilgileri
Adres; Organize Sanayi Bölgesi Avrupa Hun Cad. No:6 06935, Sincan/Ankara

Telefon : +90 (312) 470 30 00 – 05

 

Nurol Makina Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurol Makina firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurol Makina insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. okan dedi ki:

    Merhaba ben 11yilik kaynakçıyim sizlerle çalışmaktan istiyorum

  2. muhammet taşpınar dedi ki:

    Merhaba ben çelik montaj ve çelik imalatçı ekip başıyım. 16 yıldır bu sektördeyim. Katar (doha) da ki fabrikanızda 1.5 yıl çalıştım. Projem akıcı olup İngilizcem iyidir. Yurt dışındaki projelerinizden birinde görev almak istediğimi bilgilerinize sunarım.

  3. recep dedi ki:

    Merhaba fabrika bünyenizde çalışmak istiyorum. 6 yıllık cnc deneyimim var, değerlendirirseniz sevinirim.

BİR YORUM YAZ