Nurol İnşaat İş Başvurusu

Nurol İnşaat Ankara’da 1966 yılında kurulmuştur. 30 yılı aşkın bir süreden bu yana uluslararası düzeyde hizmet vermektedir. 1980’lerde Suudi Arabistan ile çalışmaya başlayan şirket, Sovyetler Birliği’nin dağılması ile birlikte 1990’lı yıllarda Rusya’da da hizmet vermeye başlamış ve BDT ülkelerine genişlemiştir.

Şirket 2014 yılı itibari ile daha da yayılmış ve büyümüştür. Şu anda inşaat, makine sanayi, savunma sanayi, bankacılık, turizm alanlarında hizmet veren şirketin kırktan fazla ortaklığı olan şirket grubu bulunmaktadır. Artık Nurol Holding olarak anılan şirketin hala amirali Nurol İnşaat’tır. Nurol İnşaat BAE, Libya, Cezayir, Fas, Suudi Arabistan, Katar, Rusya, Polonya, Türkmenistan, Irak, Özbekistan, Afganistan, Gürcistan gibi ülkelerde hizmet vermektedir.

Nurol İnşaat Dünyanın En Büyük Uluslararası Müteahhitleri listesinde yer almaktadır. Şirketin en çok önem verdiği bölgelerden biri BAE, yani körfez ülkeleridir. Şirket, körfez bölgesinin önemli bir odak noktası olduğunu düşünmekte ve yatırımlarını da buna göre şekillendirmekte. Yurt dışında ciddi bir portföyü ve referansı olan şirketin yurt içinde özellikle İstanbul’da da önemli projeleri bulunmaktadır. Şu anda şirketteki çalışan sayısı ortalama 9000’dir. Şirketin çeşitli inşaat projelerinin yanı sıra yol, köprü gibi projeleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin en önemli projelerinden biri olan Marmaray, İzmir Körfezi Asma Köprüsü, Ordu Çevre Yolu Projesi, Gebze-İzmit Otoyolu gibi projelerde Nurol’un imzası bulunmaktadır. sadece bu çalışmalardan şirketin ne derece önemli bir şirket olduğu da anlaşılmaktadır.

Nurol İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Büyükdere Caddesi, Nurol Plaza No: 257 Kat:19 34450 Maslak, Sarıyer / İSTANBULNurol İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurol İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurol İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ