Nurol Holding İş Başvurusu

Nurol Holding 2014 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bu hizmeti gerek yurt içi gerekse yurt dışı ortaklıkları ve iştirakleri ile sürdürmektedir. Nurol İnşaat’ın büyümesi ile birlikte holdingleşen şirket, Çarmıklı ailesinin inşaat ve inşaat ve ticaret alanındaki faaliyetleri ile yola Cumhuriyet öncesi zamanlarda holdingin temelini atmıştır. 1966 yılında Kollektif Şirket olarak temeli atılan şirket, 1966 yılında Anonim Şirketi olmuştur.

2014 yılı itibari ile tam bir yenilenmeye giren holding insan kaynakları, iş ve proje geliştirme, bilgi ve iletişim teknolojisi, finans, mali ve hukuksal yönetim, halkla ilişkiler, koordinatör, başkan, denetim ve birimler, danışman ve müdürlerin idaresi ile yönetilmektedir. Holdingleştikten sonra farklı bir organizasyon şemasını tercih eden Nurol Holding çağa uygun kurumsal bir yapı tercih etmiştir. Birlik ve beraberlik mantığından hiç kopmayan holding, büyüme stratejisi ile hareket etmiş ve büyürken de prensiplerinden ödün vermemiştir.

Holding, yatırım yaptığı bölgelerde ortaya çıkarabileceği toplumsal faydayı da göz önünde bulundurmaktadır. Holding, ülkenin en uzak köşelerinde bile istihdam yaratmayı önemsemiştir. Ayrıca değişik alanlarda istihdam yaratırken de, yatırım yatığı bölgelere sosyal katkı sağlayacak projeleri de götürmektedir. Hatta 1996 yılında bu fikirlerini harekete geçirmek için Nurol Eğitim Kültür ve Sanat Vakfı’nı kurmuştur. Kurucu ortakları ile uzun yılardır büyük bir bilgi birikimi ve tecrübe ile hareket eden holding, gelecek nesillere de geçmişten bugüne gelen çalışma prensiplerini miras olarak bırakmayı hedeflemektedir.

Nurol Holding İletişim Bilgileri
Adres; Arjantin Cad. No:7 06700 Gaziosmanpaşa / ANKARA

Nurol Holding Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurol Holding firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurol Holding insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ertugrul Akca dedi ki:

    25 yillik agir vasita treyler ve mikser soforuyum yurtdisi tecrubem vardir bilginize tel.05359747209

  2. Fatih usta kaynakçı montajçı dedi ki:

    97/98 meslek lisesi metal işleri mezunuyum tuzla gemitersanelerinde kaynakçı olarakçalışdım Arabistan sudan da şantiyelerde çalıştım türkiye içi pekçok imalatişlerindeçalıştım ama ağırlıklı uluslararası gemişirketi zodiac firmasında 5 yıl 7 ay kontratlı fiter kaynak ustası gaz altı elektrik kaynağı yapmak suretiyle çalıştım tankişlerinde kaynakçı olarak çalıştım 98den bugüne kadar kaynakişleriyaptım 15 yıllık tecrübemvar bilgilerinize arz ederim 05318675500 samsun bafra

  3. Fethi dedi ki:

    Nurol holding ailesi içinde çalışmak isterim 19 yıldır otomobil sektöründe oto boya ustasıyım sizlerle çalışmak isterim ilginize Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ