Nurel Medikal İş Başvurusu

Nurel Medikal Nurel Grup’un genç varislerinden Ahmet Kar’ın bir girişimi neticesinde kurulmuştur. Ağabeyi Şefik Kar’ın da desteğini alan Ahmet Kar, sağlık sektörüne yatırım yapmanın mantıklı olabileceğini düşünerek gerekli somut adımları atmıştır. Medikal şirketi 2004 yılında Bursa’da kurulmuştur. Şirkette tek kullanımlık medikal sarf malzemeleri üretilmektedir. Ayrıca zamanla bu üretime tek kullanımlık cerrahi plastik ürünler de eklenmiştir. Şirkette 3000 metre karelik tam hijyenik antibakteriyel oda olmak üzere 5000 metre karelik bir alan bulunmaktadır. Üretime verilen önem burada da kendini göstermektedir.

Şirkette üretilen ürün kategorileri şunlardır : Euroset, Ank healthcare ürünler, Antimikrobiyal ürünler.

Nurel Medikal “Önce İnsan” felsefesi ile hareket etmektedir. Şirkette müşteri memnuniyeti karda çalışan memnuniyeti de önem taşımaktadır. Müşteri memnuniyeti için şirkette çalışan profilin mutlu olması gerektiğinin farkında olan şirket, çalışanlarına mutlu bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Şirketin hedefi, alanında dünyanın önde gelen firmalarından biri olmaktır.

Şirket, medikal ve sağlık sektöründe müşterilerini iş ortağı olarak görmektedir. Müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak, bu talepleri eksiksiz olarak karşılamaya azami önem vermektedir.

Şirket çalışanlarına özde önem vermemekte, iş güvenliği yasalarına uygun olarak hareket etmektedir. Şu an yürürlükte bulunan ISG mevzuatları ve ISG ile ilgili diğer gereklilikler uygun olarak her türlü tedbiri almakla yükümlü olan şirket, iş kazalarından oluşabilecek kazalar için gereken önlemleri almaktadır.

Nurel Medikal İletişim Bilgileri
Adres; DEMİRTAŞ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KARANFİL SK. NO:4/B BURSA

Nurel Medikal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurel Medikal firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurel Medikal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ