Nurdinç Market İş Başvurusu

Nurdinç Market 1955 yılında Ardahan’da kurulmuştur. Hacip Dinç ile ticaret hayatına başlamıştır. 1992 yılında Bursa’da muhtelif gıda toptancılığı yaparak sektörde devam etmiştir. 1996 yılında Çaykur Bayiliği’ni almıştır. Böylece dağıtım ağını geliştirmiş ve bir aile şirketi haline gelmiştir. Sektörde istikrarlı bir büyüme hedefleyen şirket, 2001 yılında Eğitim Şubesi’ni açmıştır. Sıra ile 2002 yılında Mimar Sinan Şubesi, 2006 yılında Zümrütevler Şubesi, 2008 yılında Ortabağlar Şubesi, 2010 yılında Erikli Şubesini açmıştır.

Şirket 2008 yılında başarısını bir ödül ile taçlandırmıştır. Bu yıl kalite, hijyen, sağlık kurallarına uygun Beyaz Tabak ödülünü almıştır.

Nurdinç Market sağlık, kalite ve çevre kuralları çerçevesinde çalışmaktadır. Periydik olarak da gerekli kontrolleri yapmaktadır. Firmanın toplam beş AVM, bir toptan satış deposu bulunmaktadır. 6000 metrekare kapalı alana sahip olan firmanın 80 çalışanı vardır. Bursa’da Yıldırım’da faaliyet gösteren firma, yatırımlarını sürdürmeye devam etmektedir. 2010 yılının son çeyreğinde gelen talepler doğrultusunda Atayapım İnşaat Ltd. Şti. adı altında inşaat sektörüne de giriş yapmıştır.

Günümüze kadar yapmış olduğu atılımlar ile büyüme odaklı hareket eden şirket, istikrara önem vermektedir. Bu yüzden temkinli hareketler ile ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetine verdiği önemi, çalışanlarına verdiği önem ile birleştiren şirket bu bağlamda müşteri sadakati oluşturmak için çaba sarfetmektedir. Aile şirketi mantığı ile çalışan şirket, bir aile kurumu olarak da kendini göstermektedir.Nurdinç Market İletişim Bilgileri
Adres; 152 Evler Mahallesi Egemen Sokak No:3/A Yıldırım BURSA

Nurdinç Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurdinç Markette kariyer yapabilirsiniz. Nurdinç Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ