Nurbaşak İş Başvurusu

Nurbaşak Bursa’nın yerel markalarından biridir. 1997 yılında Bursa’da kurulmuştur. İlk kez Bağlarbaşı’nda perakende sektörüne adım atmıştır. Burada unlu mamuller üretimi ve satışı yapmıştır. 2001 yılında ciddi bir ivme ile büyüyerek Erikli’de 600 metre karelik ilk marketini açmıştır. Bu atılımdan sonra daha da hızlanan şirket 2003 yılında Mimar Sinan’da 650 metre karelik bir alana yeni şubesini açmıştır. Bundan sonra yeniden Erikli’de 800 metrekarelik bir alana mağaza açan kurum, dördüncü mağazasını da 2009 yılında açmıştır. Yeni şubenin açılışını Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve dönemim Bursa Milletvekili Ali Kul ile Abdullah Özer yapmıştır. Açılışa çevre halkı büyük ilgi göstermiştir.

Kısa aralıklar ile arka arkaya dört büyük şube açan Nurbaşak, sektördeki iddiasını göstermiştir. Kalitende ödün vermeyen, büyüme taraflı, istikrarlı bir şekilde ticaret hayatına devam eden kurum, perakende sektöründe daha da ilerlemeyi hedeflemektedir. Kurumun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdülkadir Kocabay Soğanlı’daki beşinci şubenin de müjdesini vermiştir.

Şube sayısını arttırmanın, istihdam yaratmanın gerekli olduğunu belirten kurum yetkilileri, kuruldukları ilk andan itibaren müşteri hizmetlerine de gereken önemi vermiştir. Kaliteyi uygun fiyata satmayı alışkanlık haline getiren kurum, aynı zamanda gerekli kalite belgeleri konusunda da çalışmalar yapmış, sağlık açısından sorun çıkaracak her durumun önlemini almıştır. Şubeleşmenin artması, kurumdaki kontrol mekanizmasını daha da arttırmış, zamanla daha kurumsal bir anlayış kabul edilmiştir.

Nurbaşak İletişim Bilgileri
Adres; Hamitler, Nene Hatun Cad. No:42, Osmangazi/BursaNurbaşak Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nurbaşak firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nurbaşak insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ