Nur Pastaneleri İş Başvurusu

Nur Pastaneleri franchising sektöründe hizmet veren 68 şubeye sahip bir işletmedir. Şirketin genel toplamda 700 çalışanı bulunmaktadır. Dönemsel olarak bu sayıda artışlara rastlamak mümkündür. Şirket, Batı Akdeniz Bölgesi’nde geniş bir ağa sahiptir. İmalathane Korkuteli’ndedir. Fabrikanın toplam alanı 5000 metre karedir. Manisa Akhisar’da yeni bir fabrika çalışması yapılmaktadır. Ege Bölgesi’ne doğru bir büyüme için somut adımlar atılmıştır. Şirkette üretilen ürün sayısı ortalama 400’dür. Bu ürünlerin alt dalları da bulunmaktadır.

Nur Pastaneleri yaklaşık 100 civarında tedarikçi ile çalışmaktadır. Satın alma konusunda bir hayli hassas davranılmaktadır.

Üretilen ürünlerin kategorileri şunlardır : Yaş pastalar, Kuru pastalar, Börekler, Mayalılar, Sütlü tatlılar, Şerbetli tatlılar, Dondurmalar ve Adet ürünler.

Gerek fabrikada gerekse işletmelerde her türlü hijyen kuralına uyulmaktadır. En ince detaylarına kadar HACCP uygulanmaktadır. Üretim sadece fabrikada yapılmamaktadır. Poğaça ve börek gibi ürünler çiğ olarak şubelere ulaştırılmaktadır. Şubelerde bu ürünler son halini almaktadır. Bir gün önceden şubelere varan ürünlerin hepsi mayalı dipfrizlerde bekletilmektedir. Profesyonel mayalı fırınlarda mayalanan ürünler pişirilip sıcak olarak müşteriye sunulmaktadır. Dolayısı ile şubelerde de kalite, lezzet ve hijyen standartlarına uygun bir sistem takip edilmektedir. Üretim her zaman günlüktür ve fabrikada sipariş olarak girilmeyen hiçbir ürün üretilmez. Şirket şubelerini günlük ortalama 10 – 15.000 müşteri alışveriş yapmaktadır.

Nur Pastaneleri İletişim Bilgileri
Adres; Uzunoluk Mah. Mehmet Akif Cad. No : 129 Korkuteli ANTALYA

Nur Pastaneleri Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nur Pastaneleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nur Pastaneleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. cesur nergiz dedi ki:

    Nur pastanelerinin Antalya/kepez ilçe şubelerinde garson veya komi olarak çalışmak istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

  2. esma dedi ki:

    Korkuteli uzun oluk mahallesinde oturuyorum. Nur imalatında çalışmak istiyorum, ilginize.

BİR YORUM YAZ