Numil İş Başvurusu

Numil gıda şirketi, 1984 yılında Bebelac ve Milupa bebek mamalarını Türkiye’ye satışa sunan bir markadır. Çarmosan Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak hizmete açılan numil, 1997 yılında, Royal Numiko N.V’nin bir iştiraki tarafından satın alınarak, %100 yabancı sermayeli bir şirket olarak oluşturulmuştur. Nutrisyon tedavisi ürünleri ve bebek beslenme ürünlerini satışa sunan bu şirket, 2001 yılında ismini değiştirerek, Numil Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş. olarak faaliyet sürdürmektedir. 2007 yılında ise Graupe Danone tarafından satın alınıp, bu çatı altında çalışmalarını devam ettirmektedir.

Numil Gıda Şirketinde toplamda 247 kişi çalışmakta ve ana ofisleri İstanbul’da bulunmaktadır. Ankara ve İzmir’de de birer adet ofisleri bulunmaktadır. Şirket bünyesince satış, tanıtım ve pazarlama, dağıtım alanlarında hizmet vermektedir.

Numil bebek gıdaları anne sütünün yetmediği zamanlarda kullanılabilen, doğumdan itibaren bebekliğin ilk 6 ayında kullanılan bir üründür. Milupa ve Bebelac markalarıyla hizmet veren Numil, 2007 den bu yana düzenlenen Avrupa İş Dünyası ödüllerinde Türkiye şampiyonu olmuş bir markadır. Bebek beslenmesi sektöründe faaliyet gösteren bu şirket, Avrupa İş Dünyası Ödüllerinde elemeleri geçerek Türkiye’yi temsil etmektedir. Birçok sektörden binlerce şirketin; süreç yönetimi, inovasyon, sosyal sorumluluk, liderlik, çalışan bağlılığı, pazarlama, büyüme stratejileri ve müşteri sadakati gibi alanlardaki çalışmalar paylaşmıştı ve bunun gibi prestijli bir yarışmada Avrupa’daki şirketler bile potansiyellerini gösterdi. Bu olanak için ise ülkemizi Numil şirketi temsil etti.

Numil İletişim Bilgileri
Adres; Levent, Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza B Blok D:24, Beşiktaş İstanbulNumil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Numil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Numil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ