Numanoğlu İnşaat İş Başvurusu

Numanoğlu İnşaat Taah. Proje Müş. İth. İhr. Tems. Nakliye Ltd. Şti. 30 yılı aşkın süredir inşaat sektöründe hizmet vermekte olan bir firmadır. Son derece dinamik ve atılımcı bir kurum olarak inşaat sektörü içerisinde olan numanoğlu inşaat, özellikle altyapı ve konut projelerinde uzmanlaşan firmadır. Faaliyet alanları içerisinde; tüneller, sulama, kanalizasyon, içme suyu, barajlar, doğalgaz boru hatları ve konut inşaatları yer almaktadır. Numanoğlu İnşaat global standartlar çerçevesinde projeler gerçekleştirir ve sektörde güçlü firmaların arasındadır.

Bu şirketin temel felsefesi, daima yüksek standartlar oluşturarak, yeni teknolojilerin bulunması ve kullanılması kuruluş amacının bir gereğidir. Bütün bunları dürüstlük ve hakkaniyet içerisinde yapan Numanoğlu inşaat Türk İnşaat sektöründe yerini korumaya devam etmektedir. Numanoğlu inşaat alt yapı ve üst yapı inşaatları konusunda gerek uzman kadrosuyla gerek tecrübesi ve makine parkı ile ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. İlerleyen zamanlarda edindiği tecrübeler ile alt yapı ve üst yapı alanında büyük projeler alarak hizmetlerine son derece titizlikle devam etmektedir.

Bir ülkedeki inşaat sektörünün amacı insan ve doğa olmalıdır. Numanoğlu inşaatta bu ilkeyi hedef belirleyip, doğaya zararı olmayan inşaatlar yapmakta ve büyümeye devam edip insanların güvenini kazanma yolunda ilerlemektedir. Çevreye uyumlu yapılar meydana getirmekle birlikte teknolojiyi kullanarak yapılar oluşturmaktadırlar. Konut sektöründe insan ölçeğinde ve çevre dostu yapılar inşa etmekte ve alt yapı hizmetlerinde yer alarak misyonunu oluşturmaktadır.

Numanoğlu İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Hunat Mahallesi Uluğ Sokak. Turkuaz İş Merk. No:23/26 Melikgazi / KAYSERİ

Numanoğlu İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Numanoğlu İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. Numanoğlu İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ