Nukon İş Başvurusu

Lazer Makine ve Metal Sanayi üretimi ve dağıtımı yapan bir kuruluştur. Tasarım ve üretim konusunda alanında uzmanlaşmış bir firma olan Nukon, alanında tecrübeli mühendisler, dinamik ve üretme yetisine fazlasıyla sahip uzman personellerden oluşan dinamik ve çağa ayak uyduran, teknolojiyi alanına çok iyi yansıtan bir kuruluştur.

Nukon Lazer Makine Metal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Nuri Körüstan Makine Metal Anonim Şirketi’nin kardeş kuruluşudur. Bu iki alanında uzman firma yaptıkları işbirliği sonucunda lazer, plazma, CNC alevli kesim makineleri, su jeti, değişik ölçülerde kapasitesi olan atölye vinçleri, yük kaldırmak için kullanılan magnetler (mıktanıslar) gibi makine ve teknolojik ekipmanlar geliştirir ve sanayi sektörünün hizmetine sunar.

Nukon, alanında uzman personel ve teknolojik departmanıyla yukarıda sayılan imalatları yaparken öncelikli hedef olarak iş gücünü arttırma düşüncesindedir. Kaliteli, kullanışlı ve teknolojinin tüm avantajlarından yararlanarak, teknolojiyi takip ederek yaptığı sorunsuz makinelerle sanayi sektörünü memnun etmeyi başarmıştır. Bu firma, alanına verdiği önemden dolayı da çevresindeki firmalardan büyük ilgi ve destek görmüştür. Ayrıca, uzmanlık alanında yapılan çeşitli fuarlara da katılmıştır.

Katıldığı Fuarlar ve Fuarların Düzenlendiği Ülkeler; 12. Uluslararası Metal İşleme Fuarı (Türkiye – İzmir/Uluslararası Fuar Alanı) – 6-9 Mart 2014, Teknik Show (Hollanda) – 11-14 Mart 2014, MachTool (Polonya) – 3-6 Haziran 2014, Win Fuarı (Türkiye – İstanbul) – 6-9 Haziran 2014, MSV (Çek Cumhuriyeti) – 29 Eylül – 3 Ekim 2014, Maktek (Türkiye – İstanbul) – 14-19 Ekim 2014, Euroblech (Almanya) – 21-25 Ekim 2014.

Nukon İletişim Bilgileri
Adres; BTSO Org. San.Böl. Ali Osman Sönmez Blv. No:7/B Nilüfer/Bursa

 

 

Nukon Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nukon firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nukon insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ