Nuhun Ankara İş Başvurusu

Nuhun Ankara 1940 yılında kurulmuştur. Kurucusu Ahmet Eskiyapan kardeşler ve Kemal Yurtbilir’dir. Ulus Hal’de gıda maddesi satan market tipi bir dükkan olarak açılan yer, kısa zamanda dikkat çekmiştir. Zira o dönemde bu tür yerler pek bulunmamakta idi. Devlet büyüklerinin bile dikkatini çeken firma, çok talep gören bir yer haline gelmeyi kısa sürede başarmıştır. Bu zaman zarfında makarna üretme ve satma fikri meydana gelmiştir. 1956 yılında ilk imalathane kurulmuştur. Başlangıçta altı ton olan imalat, talep fazlalığından yetişemez hale gelince alternatif bir yer arayışı oluşmuştur. 1955 yılında İskitler’e yeni üretim tesisi temeli atılmıştır ve 1956 yılında bu tesiste günlük 20 ton kapasite ile üretim başlamıştır. Üretim zaman geçtikçe artmıştır. Hızlı şehirleşme sonucunda da üretim yeni alanlara kaydırılmak durumunda bırakılmıştır.

Nuhun Ankara dünyanın en modern fabrikalarından biri sayılmaktadır. Sincan’da aylık 16.000 ton irmik üretimi, 15.600 ton da makarna üretimi yapılmaktadır. Üretilen makarnalar birçok ülkeye ihraç edilmektedir. Veronelli markası ile ilk defa kendiliğinden soslu makarna üretmiştir. Ayrıca klasik, kepekli, sebzeli, Veronelli markalarının üretimi devam etmektedir. Şirket, Türkiye’de eğitim düzeyi yüksek, teknoloji ile içli dışlı olan bir kadro ile çalışmaktadır. Sektörün iddialı marklarından biri olan şirket, sürekli kendini yenileyen bir anlayışa sahiptir. Yenilikçi anlayışını yılların tecrübesi ile birleştiren şirket, bilinirlik ve müşteri sadakati açısından da yadsınamaz bir başarıya sahiptir.

Nuhun Ankara İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Sanayi Odası 1. Organize Sanayi Bölgesi Altınordu Cad. No: 01 PK 06935 Sincan / Ankara

Nuhun Ankara Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nuhun Ankara firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nuhun Ankara insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. nuriye dedi ki:

  çocuk okutuyorum.işe ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Ahmet Selçuk dedi ki:

  1992 yılından beri gıda sektöründe çalışmaktayım. 20 yıldır satış yöneticiliği yaptığım şirket küçülmeye gittiği için işten çıkışımı verdiler.Eskişehir ilinde ikamet ediyorum. Bu şehirde yönetici olarak planlamanız
  var ise sizin firmanızda çalışmak isterim.

 3. GÖKHAN KORKMAZ dedi ki:

  8 yıldır gıda söktüründe calışmaktayım tecrubume dayanarak calısmak ısterım….

 4. selim çiftçi dedi ki:

  Sekiz yildir gida sektorunde calisiyorum, isten ayrildim. Sizinle calismayi cok isterim.

 5. Nafiz ertem dedi ki:

  Sizinle çalışmak isterim. 11 yıllık gıda üzerine çalıştım, yeni işten ayrıldım.

 6. Akan dedi ki:

  Fen bilgisi öğretmenliğinden mezunum. Atama mağduruyum, iş arıyorum. 37 yaşındayım firmanızda çalışmak istiyorum, bana yardımcı olur musunuz?

BİR YORUM YAZ