Nuga Best İş Başvurusu

Nuga Best bir küresel sağlık şirketidir. İleri teknoloji kullanarak insan sağlığına katkı sağlamaktadır. Sağlık sektöründe hizmet veren kurum, dünya çapında insanlar tarafından sevilen bir kuruluş olma ayrıcalığını da hissettirmektedir. 2002 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne iyi bir büyüme ivmesi yakalamıştır. 2010 yılında 200 milyon dolarlık büyüme hacmine sahip olmuştur.

Nuga Best yüksek müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Bu nedenle sağlık, hizmet ve sevgi sunmak ruhu ile hareket etmekte, sosyal sorumluluk projeleri ve satış sonrası destek ile de bu fikirlerini desteklemektedir. Şirket yeniliğe açık, genç bir kuruluştur. Gelişmiş teknolojisi ile mükemmel hizmeti ile fark yaratmaya çalışmaktadır.

Nuga Çin, Amerika, Endonezya, Almanya, Danimarka, Paraguay, Güney Afrika, Rusya gibi ülkeler ve diğer ülkelerde sadece altı yıl içerisinde 3500 mağazaya sahip olmayı başarmıştır. Bir marka olarak hala daha iyi ve güçlü bir ağa sahip olmak için çalışan şirket, dünyadaki tüm insanların sağlıklı olması için kendine bir görev vermiştir ve bu sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir.

Nuga’nın hem tesisleri hem ürünleri sertifikalıdır. Hizmet kalitesi ve süreklilik şirket için çok önemlidir. Sağlık konusunda önemli bir misyona sahip olduğunu düşünen şirket, bu bağlamda yapılması gerekenler konusunda da azami dikkat göstermektedir. Hem çalışanları hem ürünleri bakımından son derece dikkatli davranan şirketin mottası sağlıklı bir yaşam ve kaliteli hayatlar.Nuga Best İletişim Bilgileri
Adres; Fatih Cad. Atilla Sk. No: 6/B, Cevizli, Maltepe, İstanbul

Nuga Best Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Nuga Best firmasında kariyer yapabilirsiniz. Nuga Best insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ