NTV Spor İş Başvurusu

Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarından biri olan NTV, spordan radyo kanalına pek çok farklı alanda hizmet vermektedir. 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan NTV, 1999 Ocak ayı itibari ile Doğuş yayın grubuna katılmıştır. Türkiye’nin ilk haber kanallarından biri olan NTV, ulusal ve uluslararası yayınların yanı sıra spor, sanat, kültür ve ekonomi haberlerine de yer vermektedir. Son zamanlarda ise NTV spor iş imkanları başlıklı haberler oldukça gündemdedir. Özellikle de yeni mezun gazeteciler için iş imkanı sağlayan NTV spor iş imkanları, firmamızın resmi sitelerinde yer alan açık pozisyonların takip edilmesi ile başlamaktadır.

İstediğiniz pozisyonda açıklık olması halinde ise yapacağınız şey insan kaynakları birimimize başvurmak olacaktır. İnsan kaynaklarımız tarafından yapılan iş görüşmelerinde, kendinizi ifade edebilmeniz, yeteneklerinizi ve becerilerinizi gösterebilmeniz için pek çok teste tabi tutulma durumunda kalmaktasınız. Daha sonrasında ise kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz ve sadece 5 dakika süren bir sözlü mülakat olmaktadır. Aslında yapılan testlerde ne kadar başarılı olursanız olun, bu sözlü mülakatta kendinizi iyi ifade edememeniz halinde iş imkanlarından yararlanmanız da pek mümkün olmayacaktır.

NTV iş başvurularında okuduğunuz bölüme uygun bir şekilde geçici staj dönemini de firmamızda geçirebilme fırsatı kazanabilirsiniz. Ayrıca firmamızda herhangi bir pozisyona bağlı olmaya gerek kalmayan iş başvuruları da yapmak mümkündür. Kimi zaman da mülakat esnasında kariyer hedeflerinizi açıklamak durumu söz konusu olabilmektedir.

NTV Spor İletişim Bilgileri
Adres; Doğuş Yayın Grubu A.Ş. Ahi Evran Cad. No:4 34398 Maslak – SARIYER / İSTANBUL

Tel: 0212 335 00 00
E-posta: info@dogusyayingrubu.com

NTV Spor Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NTV Spor firmasında kariyer yapabilirsiniz. NTV Spor insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. fevzi dedi ki:

  Severek ve yorum yapmayı çok seviyorum

 2. fevzi dedi ki:

  Severek yapacam

 3. Deniz dedi ki:

  Merhabalar;

  Spor yorumcusu ( sadece futbol değil ) olabilmek için ilgili bölümlerden mezun olma şartı var mıdır ?

 4. Ender mutlu dedi ki:

  Spor çok seviyorum sizinle çalışmak istiyorum nasıl bir iş olursa sizin le çalışmak istiyorum işe çok ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 5. merve dedi ki:

  Severek ve ilgiyle izlediğim tv kanalında çalışmayı cok seviyorum. Futbolu izlemeyi cok seviyorum ve bende kanalınızda çalışma fırsatı bulursam çok sevinirim.

BİR YORUM YAZ