NTV İş Başvurusu

Yenilikçi ve dinamik bir kurumda çalışmak isteyenler için Doğuş Grubu en iyi iş imkanlarını sunmaktadır. NTV, Star, CNBCE, Kral TV gibi pek çok önemli yayın kanalını bünyesinde bulunduran Doğuş Grubu, özellikle de medya sektöründe çalışmak isteyenlere iş imkanları sunmaktadır. Medya sektöründe özellikle de yeni mezunsanız siz de NTV iş imkanları sayesinde iş bulabilir, hayata bir adım atabilirsiniz.

1996 yılında yayın hayatına başlayan ve Doğuş Yayın Grubumuza bağlı olan NTV iş imkanları ile siz de firmamız bünyesinde kendinize uygun bir pozisyon bulabilirsiniz. Özellikle de NTV’de çalışmak isteyenler için kameramanlıktan makyözlüğe, metin yazarlığından reklam satış işine, muhabirlikten editörlüğe pek çok farklı pozisyonda iş imkanı yakalayabilirsiniz. NTV iş durumlarında, yayın tarafı ile ilgili pozisyonlar haricinde tüm iş başvuruları için insan kaynakları ile görüşmek gerekmektedir. Zira işe alım ve çalışma için yapılan mülakatlar insan kaynakları tarafından yapılmaktadır.

İnsan kaynaklarımız tarafından yapılan mülakatlarda kendinize ait yeteneklerinizi ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyabilmeniz için bir dizi teste tabi tutulmaktasınız. Ayrıca mülakatlarımızda başarılı olsanız da olmasanız da en sonunda kendinizi ifade edebilmeniz için 5 dakikalık bir sözlü süre tanınmaktadır. Aslında mülakatın en önemli kısmı da burası olmaktadır. Zira sorulan tüm sorulara ve tüm teste doğru cevaplar verseniz de sözlü sorularda takılmanız her şeyi değiştirecektir. Ya da tam tersi olması da mümkündür.

NTV İletişim Bilgileri
Adres; Ahi Evran Cad. No: 4 34398 Maslak İSTANBUL

NTV Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NTV firmasında kariyer yapabilirsiniz. NTV insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. harun basdost dedi ki:

    iş arıyorum, nakliyeciyim. Sürücü belgem mevcut, 1982 doğumluyum. Kasımpaşa’da oturuyorum.

BİR YORUM YAZ