NTG Plastik İş Başvurusu

Boru ve ek parçası sektöründe farklı ve öncü bir kuruluş olan NTG Plastik olarak çevre ile dost ve sağlığa zararı bulunmayan ürünlerimizi, teknolojik yenilikleri takip ederek üretmekteyiz. Uluslararası standartlara uygun şekilde yaptığımız üretim ile müşteri ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek kalite düzeyine sahip ve teknolojik detaylara dayanan ürünlerimizi piyasaya sürmekteyiz.

NTG Plastik olarak aslında en temel politikamız, gaz ve sıvı taşınmasında kullanılan boruların ve polietilen boru ek parçalarının çevreye duyarlı ve sağlığa olumsuz etkileri bulunmayan bir şekilde üretiminin yapılmasını desteklemektir. Kirliliği en aza indirmek suretiyle geri kazanımı mümkün olmayan atık ürünleri kullanmamak da en başta gelen prensiplerimizdendir. Çevre Yönetim Sistemimizi sürekli olarak geliştirerek ve yeni gelişmeleri takip ederek de yolumuzu daha kaliteli hale getirmekteyiz.

Firma olarak kalite politikamız ve en başta gelen amacımız ise uluslararası ürün standartlarına uygun, yüksek teknolojiye dayalı üretim yapmaktır. Bilgi, araştırma ve geliştirmeye uygun üretimlerimizle hem Türkiye hem de dünya genelinde popüler bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Uluslararası standartları yakından takip etmemizle birlikte, ham maddeden son ürüne kadar komple kalite kontrol sistemini uygulamaktayız. Ayrıca çevre ve sağlık şartnamelerine uyum sağlarken aynı zamanda da kalitemizden ödün vermemekte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atmaktayız. Firma olarak en başta gelen amacımız ise dünya çapında tüm müşterilerimize en iyi ve servisi sunmaktır.

NTG Plastik İletişim Bilgileri
Adres; Şeyhli Mahallesi Ankara Caddesi NO: 326 KAT:1-2-3-4 34906 PENDİK-İSTANBUL

Eposta : info@ntgplastik.com

TELEFON: +90 264 407 10 15

NTG Plastik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NTG Plastik firmasında kariyer yapabilirsiniz. NTG Plastik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ