NTF İnşaat İş Başvurusu

Barajlar, hidroelektrik santralleri, göletler, köprüler, karayolları, atık su tünelleri, pompa istasyonları, sulama drenaj tesisleri, içme suyu hatları ve daha pek çok farklı hizmet alanlarımızla sürekli gelişmeyi hedeflemekte ve kurumsallaşmaktayız. Türkiye’de en büyük ihalelere girerek pek çok iş alan firmamız kimi zaman da yabancı kaynaklı şirketlerle ortak çalışmalara imza atmaktadır. 1995 yılından bu yana faaliyet gösteren inşaat firmamızın temel politikası, iş ve hizmet üretiminde kaliteyi ön planda tutmaktır. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti temel alınarak sunulan hizmet doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli işlere imzamızı atmaktayız.

Dünya genelinde hızla gelişen teknolojiyi yakından takip eden NTF İnşaat firması olarak, üretim ve standartlarımızda verimlilik ve kaliteyi daima ön planda tutmaktayız. Kuruluşumuzun henüz 17. yılında inşaat sektöründe edindiğimiz önemli yerde, yerli ve yabancı tanınmış pek çok yatırımcı ve finansman kuruluş ile işbirliği yaparak daha da gelişmekteyiz.

NTF İnşaat olarak sahip olduğumuz bilgi birikimi, mühendislik deneyimi, tecrübeli personel ve teknolojiye uygun makine ve ekipmanlarla kaliteyi ön planda tutmakta, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaktayız. Şirketimizin en büyük güvencesi, kullandığımız teknolojik makine ve ekipmanlar yanında deneyimli ve eğitimli elemanlarımız, yeterli bilgi birikimine ve iş tecrübesine sahip iş ortaklarımızdır. Sahip olduğumuz ISO 9001: 2000 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) ve OHSAS 18001 (İş Sağlığı ve Güvenliği) belgelerimiz de kalitemizin kanıtı olmaktadır.

NTF İnşaat İletişim Bilgileri
Adres; Kızkulesi Sokak No:12 – Gaziosmanpaşa / ANKARANTF İnşaat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NTF İnşaat firmasında kariyer yapabilirsiniz. NTF İnşaat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ