NT Mağazaları İş Başvurusu

Her gün 100 binin üzerinde kırtasiye, okul ve ofis ürünü ile NT mağazaları hayatımıza renk katmaktadır. Ayrıca bilgisayardan cep telefonuna kadar yüzlerce teknoloji harikası ürünün de binlerce insana ulaşması NT mağazaları ile sağlanmaktadır. Türkiye’nin tek uluslararası markası olan NT Mağazaları olarak 7 ülkede 165 mağazamız ve 1500’ün üzerinde çalışanımızla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Kaynak Holding bünyesinde hizmet gösteren firmamız, kitap, kırtasiye ve teknoloji mağazaları zinciridir. Aslında firmamız, 1999 yılında Anadolu’da faaliyet gösteren Nil mağazaları ve İstanbul’da faaliyet gösteren Tuna mağazalarının birleşmesiyle oluşmuş ve NT Mağazaları adı ile yoluna devam etmiş bulunmaktadır. Ağrı’dan Edirne’ye Türkiye’nin dört bir yanında verdiğimiz hizmet sayesinde sektöre adım attığımız ilk günden bu yana marka haline gelmiş durumdayız. Dünya genelindeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eden firmamız, Uluslararası Perakendeciler Federasyonu (National Retail Federation), Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) ve Türkiye İş adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON) gibi kuruluşların üye olduğu bir firmadır.

Hizmet verdiğimiz geniş platformda ürün yelpazemizin % 60 ‘ını kitap, % 30’unu kırtasiye ve % 10’unu teknoloji ürünleri oluşturmaktadır. Müşterilerimize hızlı ve profesyonel hizmetler sunmamızla birlikte de her geçen gün artan bir popülarite ile yolumuza devam etmekte, dünya genelinde verdiğimiz hizmetler sayesinde de gün geçtikçe büyümekteyiz. Hizmet, güven ve itibarı özdeşleştirdiğimiz misyonumuzda her yerde bulunmak ve ihtiyaçlara cevap verebilmek en temel amacımızdır.

NT Mağazaları İletişim Bilgileri
Adres; Mahmutbey, Soğuksu Cad. Teker İş Merkezi D:31, Bağcılar İstanbul

NT Mağazaları Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda NT Mağazaları firmasında kariyer yapabilirsiniz. NT Mağazaları insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Şenol eser dedi ki:

    27 yasindayim genc dinamik 0554 838 29 18

BİR YORUM YAZ